Obserwuj w Google News

Waldemar Goszcz nagrał piosenkę przed śmiercią. Utwór po 17 latach trafił na YouTube [WIDEO]

Judyta Wanicka
1 min. czytania
22.04.2020 13:41
Zareaguj Reakcja

Waldemar Goszcz dwa tygodnie przed tragicznym wypadkiem nagrał piosenkę "Tak daleko". Po 17 latach udało się zremasterować nagranie i opublikować je w sieci. 

Waldemar Goszcz
fot. TRICOLORS/East News

Waldemar Goszcz nagrał piosenkę "Tak daleko"

Waldemar Goszcz był modelem i przebijającym się aktorem, któremu olbrzymią popularność przyniosła rola w serialu "Adam i Ewa". 29-latek dobrze zapowiadał się także jako piosenkarz. W 1997 roku rozpoczął karierę w boysbandzie Hi Street. Po rozpadzie grupy wydał solowy album, który promowały single "Orfeusz" i "Lalka". Artysta miał w zanadrzu jeszcze jedną piosenkę, lecz nie zdążył jej wydać przed tragicznym wypadkiem w 2003 roku.

Grała w serialu "Adam i Ewa", potem zniknęła. Co słychać u Katarzyny Chrzanowskiej?

Piosenka "Tak daleko" Waldemara Goszcza została nagrana dwa tygodnie przed śmiercią artysty. Odnaleziono ją w prywatnym archiwum i po latach zremasterowano. 

Utwór postanowiono wydać ku pamięci Waldka - czytamy w opisie. 

W kwietniu utwór "Tak daleko" udostępniono w serwisie YouTube. 

Wypadek Waldemara Goszcza. Aktor zginął w wieku 29 lat

Tragiczny wypadek, w którym zginął Waldemar Goszcz, miał miejsce 24 stycznia 2003 roku w okolicach Ostródy. Aktor zderzył się podczas manewru wyprzedzania. Poniósł śmierć na miejscu. Razem z nim jechali Radosław Pazura i muzyk Tomasz Siejka, którzy przeżyli wypadek. Waldemar Goszcz osierocił 6-letnią córkę Wiktorię. 

Adam i Ewa: Wiktoria Goszcz, córka Waldemara Goszcza, ma 22 lata i jest modelką

goszcz adam i ewa
fot. TRICOLORS/East News

 

RadioZET.pl/jw