Obserwuj w Google News

Urszula Chojan nie żyje. Polska piosenkarka country zginęła w tragicznym wypadku w USA

Piotr Krajewski
1 min. czytania
12.11.2019 16:11

Urszula Chojan nie żyje — informuje Fakt. Znana polska piosenkarka country zginęła w Stanach Zjednoczonych w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Kobieta miała zostać stratowana przez konia. Była liderką zespołu Country Show Band z Poznania.

Urszula Chojan nie żyje tragiczny wypadek polskiej piosenkarki country w USA
fot. Youtube

Urszula Chojan nie żyje. Polska piosenkarka country zginęła w tragicznym wypadku w USA

Nie żyje Urszula Chojan. Popularna poznańska piosenkarka tworzącą muzykę country zmarła w wyniku nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło w Stanach Zjednoczonych. Jak podaje nieoficjalnie Fakt, kobieta spadła z konia, który ją później staranował.

Poznańska wokalista przebywała na terenie USA od kilku tygodni, gdzie koncertowała. 20 października wzięła udział Annual Fundraising Gala w Dallas.

Urszula Chojan była znaną i cenioną gwiazdą w środowisku polskiego country. W trakcie swojej kariery wydała cztery płyty solowe. Współpracowała z wieloma kompozytorami, m.in. Andrzejem Mikołajczakiem, Markiem Brackim, Andrzejem Walusem i Kostkiem Andreyeu. Od 2004 roku była także solistką i liderką zespołu Country Show Band z Poznania. Od lat występowała na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Country w Mrągowie.

RadioZET.pl/fakt.pl/PK