Obserwuj w Google News

Ukraińcy przygotowują się do walki z Rosją, słuchając hitu Bon Jovi. Zespół udostępnił nagranie

Joanna Chojnacka
2 min. czytania
24.03.2022 08:35
Zareaguj Reakcja

"It's My Life" grupy Bon Jovi zagrzewa Ukraińców do walki z Rosją. Zespół udostępnił poruszające nagranie z Odessy, na którym tłum ludzi pomaga w obronie ojczyzny.

Bon Jovi
fot. shutterstock.com/Twitter

Wojna w Ukrainie trwa już miesiąc. W czwartek 24 marca w Brukseli odbędą się nadzwyczajne szczyty NATO, Unii Europejskiej oraz grupy G7. Tematem wszystkich spotkań będzie agresja Rosji wymierzona w Ukrainę.

Wojna w Ukrainie - najnowsze informacje [RELACJA NA ŻYWO]

Ukraińcy od miesiąca dzielnie bronią swojego kraju. Kijów nadal pozostaje niezdobyty. Oczy całego świata są zwrócone na cierpienia mieszkańców zaatakowanego kraju. Trwają również liczne akcje pomocowe na całym świecie, które mają na celu wesprzeć Ukrainę w jej niewyobrażalnym cierpieniu.

Polskie gwiazdy, które pomagają Ukrainie. Znani Polacy wspierają ofiary wojny [GALERIA]

Sami Ukraińcy nadal nie tracą wiary w swoje zwycięstwo i również robią wszystko, aby zachować spokój i pogodę ducha. Często pomaga im w tym muzyka.

Redakcja poleca

Sieć obiegło właśnie poruszające nagranie, na którym Ukraińcy przygotowują się na rosyjski atak. Tłum ludzi pracuje na wybrzeżu w Odessie, aby załadować ciężarówkę z workami pełnymi piasku. W tle słyszymy hit Bon Jovi "It's My Life".

Ukraińcy przygotowują się na rosyjskie ataki i słuchają Bon Jovi

Jeden z Ukraińców gra przebój na perkusji, inni nucą znaną piosenkę, a nawet machają do rytmu głowami. Patrząc na ten obrazek, przez chwilę można zapomnieć, z jak wielką tragedią mierzą się ludzie obecni na ekranie.

Wyjątkowe nagranie udostępniła w swoich mediach społecznościowych grupa Bon Jovi. Muzycy są wyraźnie dumni, że to właśnie ich kawałek zagrzewa Ukrainę do walki o wolność.

Nagranie udostępnione przez zespół ma już na koncie 67 tysięcy reakcji i 3 tysiące komentarzy. Ludzie z wielu zakątków świata ślą wsparcie Ukrainie, dodają im otuchy, podkreślają ich odwagę, siłe i życzą wolności oraz pokoju.

Fundacja Radia ZET prowadzi akcję pomocową dla osób z Ukrainy