Obserwuj w Google News

Twoja Twarz Challenge: internautka wcieliła się w Annę Jantar. Występ zszokował widzów [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
24.04.2020 14:07
Zareaguj Reakcja

„Twoja Twarz Challenge” trwa. Od kilku tygodni internauci publikują swoje występy, gdzie przechodzą metamorfozy i wcielają się w znane gwiazdy muzyki. Prawdziwym hitem okazał się występ Anny, która naśladuje Annę Jantar. Internauci są zszokowani jej wykonaniem hitu „Tyle słońca w całym mieście”.

Twoja Twarz Challenge internautka wcieliła się w Annę Jantar występ zszokował widzów wideo
fot. Youtube, Facebook

Twoja Twarz Challenge: internautka wcieliła się w Annę Jantar. Jej występ zszokował widzów

Internautka Anna wcieliła się w Annę Jantar w ramach wyzwania #TwojaTwarzChallenge, które stworzyli twórcy programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zaśpiewała jeden z najsłynniejszych przebojów w repertuarze gwiazdy, czyli hit „Tyle słońca w całym mieście” z 1974 roku.

Metamorfoza zrobiła ogromne wrażenie na internautach, którzy twierdzą, że jest to dotąd najlepszy występ w ramach #TwojaTwarzChallenge. Uczestniczka wyzwania nie tylko niesamowicie odtworzyła głos i wygląd Anny Jantar, ale również odwzorowała jej słynne ruchy sceniczne.

„Normalnie jak odbicie lustrzane”, „Wszystko super: wygląd, kreacja aktorska, głos, interpretacja! Najlepsze wykonanie Anny Jantar w całej historii TTBZ”, „Przez chwilę myślałam, że to stare nagranie z Panią Jantar”, „Zamarłam z wrażenia”, „Aż mam gęsią skórkę, to było piękne” — piszą internauci.

Twoja Twarz Challenge: zasady wyzwania. Kto wygrywa?

Wykonania stworzone w ramach #TwojaTwarzChallenge oceniają sami internauci za pomocą lajków. Następnie jury wybierze jedno, które zdobędzie tytuł Cyfrowej Twojej Twarzy. Zwycięzca otrzyma w nagrodę miejsce na widowni podczas jesiennych nagrań do programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz backstage pass (zwiedzanie kulis show) z przewodnikiem.

W trakcie akcji #TwojaTwarzChallenge internauci mają okazję również pomóc lekarzom i pracownikom szpitali w walce z pandemią koronawirusa. Fundacja Polsat zorganizowała specjalną zbiórkę pieniędzy ( kliknij tutaj) na zakup środków ochrony osobistej dla pracowników służb medycznych.

>> Twoja Twarz Challenge: Daria jako Amy Winehouse. Niesamowita metamorfoza internautki [WIDEO]

RadioZET.pl/PK