Obserwuj w Google News

"Last Christmas" w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Marek Kaliszuk jako George Michael [WIDEO]

2 min. czytania
17.12.2020 12:52
Zareaguj Reakcja

„Last Christmas” w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W specjalnym odcinku programu zobaczymy gwiazdy śpiewające największe świąteczne przeboje. Na scenie pojawi się m.in. Marek Kaliszuk, który wcieli się w George’a Michaela i zaśpiewa hit „Last Christmas”. Zobaczcie fragment występu!

Marek Kaliszuk jako George Michael Twoja Twarz Brzmi Znajomo
fot. M. Zawada

Last Christmas to jedna z najsłynniejszych świątecznych piosenek. Każdego roku przebój Wham! zyskuje kolejnych wiernych słuchaczy, którzy zachwycają się wyjątkowym klimatem utworu.

Widzowie Polsatu będą mogli obejrzeć specjalny, świąteczny odcinek „ Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zobaczymy w nim m.in. Marka Kaliszuka w roli George’a Michaela.

QUIZ: Kochasz „Last Christmas”? Dokończ tekst świątecznego hitu Wham

Last Christmas w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Marek Kaliszuk jako George Michael [WIDEO]

Marek Kaliszuk wcieli się postać  George’a Michaela w świątecznym odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zwycięzca drugiej edycji zmierzy się z legendarnym hitem „Last Christmas” Wham! Poniżej możecie zobaczyć fragment występu.

W specjalnym odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” widzowie usłyszą polskie i zagraniczne świąteczne przeboje. Cały program wyjątkowo poprowadzi Krzysztof Ibisz, a w jury zasiądzie m.in. Piotr Gąsowski.

Świąteczny odcinek „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” już w piątek 18 grudnia o godz. 20:00 na antenie Polsatu.

„Last Christmas” Wham ma już 36 lat. 8 ciekawostek o świątecznym hicie wszech czasów

„Last Christmas” nie jest o świętach. Opowiada smutną historię

„Last Christmas” to jedna z najsłynniejszych świątecznych piosenek. Wiele osób nie wyobraża sobie tego okresu bez przeboju grupy Wham. Co ciekawe, „Last Christmas” nie jest wcale piosenką o świętach. Utwór opowiada bardzo smutną historię.

„Last Christmas” wcale nie jest o świętach. Przebój Wham opowiada smutną historię

RadioZET.pl/mat.prasowe