Obserwuj w Google News

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13: uczestnicy nowej edycji ujawnieni. Kto wystąpi? [FOTO]

Piotr Krajewski
3 min. czytania
22.01.2020 14:42
Zareaguj Reakcja

Uczestnicy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13” ujawnieni. Stacja Polsat oficjalnie poinformowała, kto wystąpi w 13. edycji programu. W „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13” pojawi się ośmiu utalentowanych uczestników.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 uczestnicy nowej edycji ujawnieni kto wystąpi foto
fot. Tomasz Zukowski/East News

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: UCZESTNICY ujawnieni. Kto wystąpi?

Kto wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13”? Uczestnicy zostali oficjalnie ujawnieni. W 13. edycji programu Polsatu wystąpi osiem znanych osobistości ze świata muzyki, teatru i seriali. Poniżej prezentujemy oficjalne sylwetki wszystkich uczestników „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13”.

  • Czadoman, czyli Paweł Dudek to król dyskotek! Hity „Ruda tańczy jak szalona”, „Chodź na kolana” czy „Hej, hej bawmy się” rozgrzewają polskie parkiety. Jego teledyski obejrzano na YouTube ponad 300 milionów razy, a debiutancka płyta „Czadomania” pokryła się podwójną platyną.
  • Maurycy Popiel zawładnął sercami damskiej publiczności zarówno w „Pierwszej miłości”, jak i w „M jak miłość”. Śpiewa od najmłodszych lat - w dzieciństwie był członkiem Chóru Chłopięcego Filharmonii Krakowskiej, a jako nastolatek Chóru Katedry Wawelskiej.
  • Filip Gurłacz uczył się od wielkich twórców polskiego kina: w „Mieście 44" Jana Komasy zagrał odważnego powstańca a w „Powidokach" Andrzeja Wajdy - studenta charyzmatycznego malarza Strzemińskiego, u boku Bogusława Lindy. Obecnie możemy oglądać Filipa jako intryganta Oscara w hicie Polsatu „Pierwsza miłość” i najnowszym sezonie „Watahy”.
  • Karol Dziuba to przede wszystkim aktor teatralny. Jesienią ubiegłego roku jako Jerzy Zajdler, kochanek serialowej Marty (Weronika Rosati) w „Zawsze warto” zelektryzował fanki  serialu, które z niecierpliwością czekają na 2. sezon produkcji Polsatu.
  • Gosia Andrzejewicz – popularna piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, współpracowała nawet ze światową gwiazdą lat 90. Mowa oczywiście o Dr Albanie, z którym nagrała singiel „Lover Boy”. Jej własne utwory: „Słowa”, „Pozwól żyć” czy „Trochę ciepła” szybko poszybowały na szczyty list przebojów stacji radiowych i telewizyjnych.
  • Marta Gałuszewska to obiecująca młoda wokalistka o pięknym uśmiechu i charakterystycznych kolorowych włosach, która szturmem podbija polską scenę muzyczną! Zaczynała na ulicach największych miast Polski, a także w trójmiejskich i wrocławskich lokalach. Ulica przerodziła się w wygraną „The Voice of Poland” i kontrakt z dużą wytwórnią muzyczną, a to z kolei przekuło się w platynowy debiutancki singiel „Nie Mów Mi Nie” oraz koncerty w całym kraju.
  • Natalia Avelon – Polka, którą pokochali Niemcy. Aktorka i wokalistka, która wspólnie z Ville Valo, wokalistą zespołu HIM wylansowała przebój „Summer Wine”. Hit znalazł się w czołówkach europejskich list przebojów oraz zdobył Platynową Płytę. 
  • Kamila Boruta – jej zawodowa przygoda z Teatrem Rampa, słynącym z doskonałych musicali i widowisk muzycznych, trwa już 13 lat! Stale współpracuje również z Teatrem Capitol w Warszawie. Najbardziej znana telewidzom między innymi z głównej roli w serialu Czwórki – „Miłość na zakręcie”.
Twoja Twarz Brzmi Znajomi 13: UCZESTNICY

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13: kiedy pierwszy odcinek? [DATA PREMIERY]

Premiera pierwszego odcinka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13” coraz bliżej. Nowa edycja programu pojawi się na antenie Polsatu już w marcu. Po raz kolejny uczestnicy będą mieli za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki.

12. edycję „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wygrał  Adam Strycharczuk. Popularny youtuber i twórca kanału „Na Pełnej” w wielkim finale wcielił się w postać legendarnej Violetty Villas i zaśpiewał jej przebój „Do Ciebie Mamo”. Występ zrobił ogromne wrażenie na jurorach i widzach.

>>  Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13: Adam Strycharczuk nowym jurorem. Zastąpi Pawła Królikowskiego

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK