Obserwuj w Google News

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13: Filip Gurłacz w hicie „Mama ostrzegała” [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
06.03.2020 10:30
Zareaguj Reakcja

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13” startuje już w sobotę, 7 marca. W pierwszym odcinku nowej edycji zobaczymy m.in. występ Filipa Gurłacza. Aktor znany m.in. z seriali „M jak miłość”, „Wataha” oraz „Zakochani po uszy” wcieli się w Emilię Sanecką z zespołu Daj to Głośniej i zaśpiewa przebój „Mama ostrzegała”. Zobaczcie fragment występu Filipa Gurłacza.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 Filip Gurłacz w hicie Mama ostrzegała Daj to Głośniej wideo
fot. mat. prasowe / M. Zawada

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13: Filip Gurłacz jako Emilia Sanecka w hicie Mama Ostrzegała

Filip Gurłacz to jeden z uczestników „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13”. Już w pierwszym odcinku nowej edycji 30-latek musiał zmierzyć się z niełatwym wyzwaniem.

Aktor wcielił się w postać Emilii Saneckiej, która śpiewa w zespole Daj to Głośniej. Filip Gurłacz zaśpiewał wielki hit  „Mama ostrzegała”, który podbił polski internet. Oficjalny teledysk obejrzano ponad 110 razy w serwisie YouTube.

Gdybym miał powiedzieć, co było najtrudniejsze w budowaniu Emilii Saneckiej, to powiedziałbym „wszystko” — zdradził Filip w rozmowie z Maciejem Dowborem.

Czy występ Filipa Gurłacza w przeboju „Mama ostrzegała” przypadnie do gustu jurorom? Przekonamy się już w sobotę o godzinie 22:10 w Polsacie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13: UCZESTNICY

W nowej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wystąpią Gosia Andrzejewicz, Marta Gałuszewska, Czadoman, Maurycy Popiel, Kamila Boruta, Natalia Avelon, Karol Dziuba i Filip Gurłacz.

RadioZET.pl/PK