Obserwuj w Google News

Tulia wróciła z nową piosenką. Singiel "Rzeka" zapowiada kolejną płytę zespołu [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
26.11.2019 16:03
Zareaguj Reakcja

Tulia wróciła z nową piosenką zatytułowaną „Rzeka”. Zespół reprezentujący Polskę na Eurowizji 2019 zaprezentował oficjalny teledysk do pierwszego singla z drugiego albumu, którego premiera odbędzie się już wkrótce.

Tulia Rzeka nowy singiel piosenka zapowiada kolejną płytę zespołu teledysk wideo
fot. mat. prasowe

Tulia wróciła z nowym singlem „Rzeka”

Tulia zaprezentowała zupełnie nowy singiel „Rzeka” otwierający kolejny rozdział w karierze zespołu. To pierwsza zapowiedź drugiej płyty zespołu, który występuje teraz jako trio. Premierę nowego albumu Tulii zaplanowano na luty 2020 roku.

Jak zapowiadają Tulia Biczak, Patrycja Nowicka i Dominika Siepka, ich premierowy materiał będzie pełen zaskoczeń, smaczków i zaskakujących rozwiązań produkcyjnych.

 Wszyscy zmieniamy się, tak jak zmienia się i rozwija rzeka. Nasz początek, nasze źródło zostawiamy za sobą. Zapraszamy Was do nowego etapu, do biegu wypełnionego po brzegi nową energią i emocjami. „Rzeka” jest Wasza. Niech Was porwie i orzeźwi — mówi zespół Tulia.

W sieci pojawił się także oficjalny teledysk do singla „Rzeka”, który został wyreżyserowany przez Michała Pańszczyka.

Tulia na Eurowizji 2019

Zespół Tulia był reprezentantem Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2019 w Izraelu. Czterem dziewczynom ze Szczecina nie udało się awansować do finału z piosenką „Pali się (Fire of Love)”, która na potrzeby konkursu doczekała się nowej, dwujęzycznej wersji.

Jak się później okazało, naszym reprezentantkom zabrakło jedynie trzech punktów do awansu do finału Eurowizji 2019. W pierwszym półfinale Tulia zajęła 11. miejsce.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK