Obserwuj w Google News

TruDog nie żyje. Raper i syn znanego piosenkarza miał tylko 21 lat

Magdalena Kulej
1 min. czytania
02.11.2019 18:14
Zareaguj Reakcja

Truett Foster McKeehan, 21-letni raper o pseudoniemie TruDog i syn muzyka znanego jako TobyMac, nie żyje. Z powodu śmierci syna piosenkarz zawiesił jesienną trasę koncertową.

TruDog nie żyje
fot. Instagram/TobyMac

Truett Foster McKeehan w świecie muzyki był znany pod pseudonimem TruDog i dopiero rozpoczynał swoją karierę. Zmarł nagle 23 października w wieku 21 lat.

O jego śmierci poinformował w mediach społecznościowych jego ojciec, piosenkarz TobyMac. To on znalazł w domu nieprzytomnego syna. Niestety nie udało się go uratować. Przyczyna jego śmierci nie jest jeszcze znana. Trwa śledztwo w sprawie.

TruDog nie żyje. TobyMac zawiesza trasę koncertową

TobyMac wydał specjalne oświadczenie, w którym wspominał zmarłego wcześniej syna.

Był fascynującym synem, bratem i przyjacielem. (…) Miał nieposkromioną, wspaniałą osobowość i marzenia. Nie lubił być szufladkowany. Wyrażał siebie przez muzykę, którą tworzył

– wspominał syna TobyMac. Muzyk opublikował też screeny z ich ostatniej konwersacji. „Kocham cię, tato. Dziękuję. Zawsze we mnie wierzyłeś. Sprawiasz, że czuję się jak superbohater” – pisał 21-latek. „Moja żona i ja chcemy, żeby świat o tym wiedział” – napisał piosenkarz.

Artysta poinformował jednocześnie, że zawiesza jesienną trasę koncertową i przenosi ją na 2020 rok.

Nie żyje dziecko amerykańskiego piosenkarza. Jego córeczka miała tylko 2 latka

RadioZET.pl/people.com/CNN/MK