Obserwuj w Google News

Travis Scott zagra wirtualne koncerty w grze Fortnite. Kiedy i gdzie oglądać występy rapera?

Piotr Krajewski
2 min. czytania
24.04.2020 09:50
Zareaguj Reakcja

Travis Scott zagra koncerty w grze Fortnite. Gracze będą mieli okazję zobaczyć aż pięć występów znanego rapera, które będą zatytułowane Astronomical i odbędą się na żywo w środowisku gry. Kiedy, gdzie i o której odbędą się koncerty Travisa Scotta w Fortnite? Sprawdźcie szczegóły.

Travis Scott Fortnite koncerty online na żywo kiedy gdzie i o której godzinie oglądać Astronomical
fot. CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER/Reporter/East News

Travis Scott w Fortnite: koncerty online w grze. Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać Astronomical?

Travis Scott zagra koncerty w  Fortnite, jednej z najpopularniejszych gier online w historii. Występy zatytułowane Astronomical odbędą się w pięciu różnych terminach tak, aby jak największa liczba graczy miała możliwość zobaczyć nietypowy projekt znanego amerykańskiego rapera.

Kiedy, gdzie i o której odbędą się koncerty Travisa Scotta w Fortnite?

  • Piątek, 24 kwietnia, 01:00
  • Piątek, 24 kwietnia, 16:00
  • Sobota, 25 kwietnia, 6:00
  • Sobota, 25 kwietnia, 17:00
  • Niedziela, 26 kwietnia, 00:00

Koncerty Travisa Scotta odbędą się w środowisku gry Fornite. Organizatorzy informują, że liczba miejsc będzie ograniczona, więc warto pojawić się w grze wcześniej.

Pamiętajcie, że drzwi na imprezę otwierają się 30 minut przed rozpoczęciem, więc przybywajcie wcześniej, żeby zaklepać dobre miejsca — piszą twórcy Fortnite na stronie internetowej.

Travis Scott zaprezentował nowy singiel "The Scotts", który jest częścią jego wydarzenia Astronomical i pojawi się w trakcie koncertów w Fortnite. W utworze pojawia się gościnnie Kid Cudi, znany z wielkiego przeboju "Day 'n' Nite".

Koncerty Travisa Scotta w Fortnite nie będą pierwszymi tego typu wydarzeniami w tej grze. W 2019 roku gracze mogli oglądać występ Marshmello. Nagranie z koncertu słynnego amerykańskiego DJ-a i producenta obejrzano niemal 50 milionów razy w serwisie YouTube.

 

RadioZET.pl/PK