Obserwuj w Google News

Toni Braxton w kusym bikini. 52-letnia piosenkarka zachwyca niesamowitym ciałem [FOTO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
27.05.2020 11:48
Zareaguj Reakcja

Toni Braxton to jedna z najsłynniejszych amerykańskich piosenkarek R&B. Polscy słuchacze kojarzą ją przede wszystkim z przeboju „Un-Break My Heart”. Wokalistka skończy w tym roku 53 lata i wciąż nie przestaje zachwycać niesamowitą figurą. Toni Braxton pokazała się ostatnio w kusym bikini i zszokowała internautów swoim ciałem.

Toni Braxton w kusym bikini 52-letnia piosenkarka zachwyca niesamowitym ciałem foto
fot. Instagram

Toni Braxton w kusym bikini. 52-letnia piosenkarka zachwyca niesamowitym ciałem

Toni Braxton nie przestaje zachwycać idealną figurą. 52-letnia gwiazda pochwaliła się niesamowitym ciałem w kusym stroju kąpielowym i zdradziła fanom, że jest gotowa na plażowanie. Obawia się jednak pandemii koronawirusa.

Plaże już otwarte, a moje ciało jest gotowe na plażowanie. Ale za bardzo się boje, żeby się tam wybrać. Wciąż panuje pandemia koronawirusa. Uważajcie na siebie — napisała Toni Braxton.

Internauci zachwycają się Toni Braxton w czarnym bikini. Widać, że amerykańska piosenkarka bardzo dba o ciało.

„Zawsze będziesz miała 25 lat?”, „Wyglądasz świetnie”, „Mam nadzieję, że będę wyglądać jak Ty w tym wieku”, „Hit internetu za 3…2…1…”, „Ciało gotowe na bikini” — piszą fani w komentarzach.

Toni Braxton to jedna z najsłynniejszych amerykańskich piosenkarek R&B. Artystka została nagrodzona siedmioma prestiżowymi nagrodami Grammy i wydała osiem solowych albumów, które rozeszły się w ponad 40 milionach egzemplarzy na całym świecie. Do jej największych przebojów należą utwory „You're Makin' Me High”, „He Wasn't Man Enough” i najpopularniejszy „Un-Break My Heart”, który był wielkim hitem również w Europie. 

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/PK