Obserwuj w Google News

Tomasz Karolak już w środę w „ZET Akustycznie”. Zaśpiewa piosenki z „39 i pół tygodnia”

Piotr Krajewski
2 min. czytania
28.10.2019 16:21
Zareaguj Reakcja

Tomasz Karolak zagra w naszym studiu mini koncert w ramach cyklu „ZET Akustycznie”, gdzie zaprezentuje piosenki z serialu „39 i pół tygodnia”. Krótki przedsmak występu będziecie mieli okazję usłyszeć w poniedziałkowym „Coolturalnym Wieczorze”, który aktor prowadzi razem z Tomkiem Kasprzyk. Premiera „ZET Akustycznie” z Tomaszem Karolakiem już w środę.

Tomasz Karolak już w środę w ZET Akustycznie zaśpiewa piosenki z 39 i pół tygodnia
fot. Instagram

ZET Akustycznie: Tomasz Karolak zaśpiewa piosenki z „39 i pół tygodnia”

Tomasz Karolak wystąpi w najbliższym „ZET Akustycznie”, w ramach którego zaśpiewa wyjątkowe wersje utworów z popularnego serialu TVN „39 i pół tygodnia”.

Aktor i wokalista zespołu Pączki w Tłuszczu zaprezentuje m.in. piosenkę „Anarchia”, której fragment nasi słuchacze będą mogli usłyszeć już w poniedziałkowym „Coolturalnym Wieczorze”. Program Tomasza Kasprzyka i Tomasza Karolaka na antenie Radia ZET od godz. 21:00.

Premiera „ZET Akustycznie” z Tomaszem Karolakiem odbędzie się w środę po godz. 20:00. Nagranie wideo będzie można zobaczyć w serwisie YouTube i na oficjalnym profilu Radia ZET na Facebooku.

„39 i pół tygodnia” na antenie TVN

W trakcie tegorocznej jesieni widzowie TVN mogą oglądać „39 i pół tygodnia”, czyli kontynuację hitowego serialu „39 i pół”. Na ekranie możemy zobaczyć ponownie m.in. Tomasza Karolaka, Darię Widawską, Marinę Łuczenko-Szczęsną i Alana Andersza.

Historia Darka Jankowskiego, którego gra Tomasz Karolak, powróciła po dziesięciu latach. Główny bohater musi zmierzyć się z chorobą.

Śmiertelna choroba i walka o każdy kolejny dzień będą dla Darka Jankowskiego największym życiowym zakrętem oraz wpłyną na jego rodzinę i przyjaciół. Bohater ponownie postanowi rozliczyć się ze swoimi doczesnymi sprawami, ale też będzie chciał maksymalnie wykorzystać czas, który mu pozostał — czytamy w opisie „39 i pół tygodnia”.

RadioZET.pl/PK