Obserwuj w Google News

Tom Parker nie poddaje się i walczy z rakiem mózgu. Żona wokalisty przekazała dobre wieści

2 min. czytania
02.03.2021 16:05
Zareaguj Reakcja

Tom Parker walczy z rakiem mózgu. Pod koniec zeszłego roku były wokalista zespołu The Wanted zszokował swoich fanów wiadomością, że zdiagnozowano u niego nieuleczalnego i nieoperacyjnego glejaka czwartego stopnia. Żona zaledwie 32-letniego piosenkarza zdradziła nowe informacje na temat stanu jego zdrowia. Pojawiły się pozytywne wieści.

Tom Parker
fot. Byron Purvis/AdMedia/SIPA/EAST NEWS

Tom Parker jest nieuleczalnie chory. W październiku 2020 roku młody wokalista poinformował, że zmaga się z rakiem mózgu.

Choć zdiagnozowany glejak jest nieoperacyjny, były gwiazdor boysbandu The Wanted nie poddaje się i walczy z chorobą. Jego żona, Kelsey Hardwick ujawniła nowe, bardzo pozytywne informacje o stanie jego zdrowia.

Zobacz także:  Jessie J straciła słuch przez chorobę Meniere'a. Piosenkarka jest nieuleczalnie chora

Tom Parker walczy z rakiem mózgu. Żona przekazała dobre wieści

Kelsey Hardwick, żona Toma Parkera była gościem brytyjskiego talk-show „Loose Women”, w którym opowiedziała o zmaganiach męża z nieuleczalnym i nieoperacyjnym glejakiem czwartego stopnia.

Najnowsze badania wykazały, iż stan Parkera ustabilizował się w ostatnich tygodniach, a dzięki prawidłowemu leczeniu guz się zmniejszył.

Tom czuje się naprawdę dobrze (…) Przeszedł już radioterapię i chemioterapię. Miał krótką przerwę, ponieważ pojawiły się podejrzenia problemów z wątrobą. Właśnie rozpoczął drugi cykl chemii – zdradziła kobieta.

Żona Toma Parkera wyznała także, że u byłego wokalisty The Wanted wystąpiły problemy z apetytem. 32-latek bardzo schudł – ważył w pewnym momencie tylko 54 kilogramy. Hardwick stara się jednak zachować pozytywne myślenie.

Byłam bardzo zmartwiona jego utratą wagi. Ciężko było mi zachować optymizm. Ale teraz, dzięki dobrym informacjom w styczniu, wiem, że jesteśmy niczym na rollercoasterze. Czuję, że mogę być bardziej pozytywna. Trzeba patrzeć w przyszłość, nie oglądać się za siebie – dodała.

Zaledwie kilka tygodni po diagnozie Tom Parker został ponownie tatą. Na świat przyszło jego drugie dziecko – syn Bohdi.

Kim jest Tom Parker z The Wanted?

Tom Parker urodził się w 1988 roku i zdobył ogromna popularność jako członek zespołu The Wanted.

Boysband powstał w 2009 roku i osiągnął spore sukcesy w branży muzycznej. Formacja wydała trzy płyty i nagrała przebój „Glad You Came”, który cieszył się zainteresowaniem na całym świecie, również w Polsce. The Wanted zawiesili działalność w 2014 roku.

Zobacz także:  Billie Eilish ma zespół Tourette’a. Opowiedziała o zmaganiach z nieuleczalną chorobą

RadioZET.pl/thesun.co.uk