Obserwuj w Google News

Tom Parker nie żyje. 33-letni wokalista The Wanted walczył z guzem mózgu

Judyta Wanicka
1 min. czytania
30.03.2022 20:16
Zareaguj Reakcja

Tom Parker z zespołu The Wanted zmarł po walce z nieuleczalną chorobą. O śmierci 33-letniego wokalisty poinformowała w mediach społecznościowych żona, Kelsey Parker. 

Tom Parker
fot. Blayze / Splash News/EAST NEWS

Tom Parker nie żyje. Wokalista grupy The Wanted zmarł po walce z nieoperacyjnym glejakiem mózgu, którego zdiagnozowano u niego w 2020 roku. Druzgocą informację przekazała 30 marca w mediach społecznościowych żona piosenkarza, Kelsey Parker. 

Redakcja poleca

Tom Parker z zespołu The Wanted nie żyje

Z ciężkim sercem potwierdzam, że Tom zmarł dzisiaj, mając przy sobie całą rodzinę. Nasze serca są złamane. Tom był centrum naszego świata i nie potrafimy sobie wyobrazić życia bez jego zaraźliwego śmiechu i energicznej osobowości. Jesteśmy wdzięczni za napływające słowa miłości i wsparcia oraz prosimy o wspólne podtrzymywanie jego światła dla jego pięknych dzieci. Dziękujemy wszystkim, którzy go wspierali, walczył do samego końca. Na zawsze będę dumna - napisała żona muzyka. 

Tom Parker zmarł w następstwie nieoperacyjnego glejaka czwartego stopnia. Z uwagi na pogarszający się stan zdrowia wokalista poruszał się na wózku inwalidzkim. Drastycznie schudł. Rok temu w marcu żona Toma Parkera informowała, że w wyniku leczenia guz uległ zmniejszeniu. 

Tom czuje się naprawdę dobrze. (…) Przeszedł już radioterapię i chemioterapię. Miał krótką przerwę, ponieważ pojawiły się podejrzenia problemów z wątrobą. Właśnie rozpoczął drugi cykl chemii - przekazała w mediach Kelsey Parker.

33-letni wokalista The Wanted pozostawił dwoje dzieci: 2-letnią Aurelię i rocznego Bohdiego. Chłopiec urodził się kilka tygodni po tym, jak muzyk poznał diagnozę.