Obserwuj w Google News

Tom Hanks i jego żona w izolacji. Poprosili o pomoc w stworzeniu playlisty na czas kwarantanny

Piotr Krajewski
2 min. czytania
14.03.2020 18:03
Zareaguj Reakcja

Tom Hanks i jego żona Rita Wilson mają koronawirusa. Para poddała się przymusowej kwarantannie i przebywa razem w izolacji. Małżeństwo zwróciło się z nietypową prośbą do wszystkich internautów. Hanks i Wilson postanowili stworzyć listę piosenek, które pomogą im przejść przez ciężki czas kwarantanny.

Tom Hanks i jego żona Rita Wilson w izolacji. Poprosili internautów o pomoc
fot. Instagram screen

Tom Hanks i jego żona Rita Wilson w izolacji. Poprosili internautów o pomoc

Tom Hanks i jego żona Rita Wilson są zarażeni  koronawirusem. Małżeństwo zostało odizolowane i poddane kwarantannie w Australii. Od kilku dni para przebywa wspólnie w izolacji i co jakiś czas informuje internautów o swoim stanie zdrowia. Jak sami przyznają, czują się dobrze.

Za pomocą mediów społecznościowych Rita Wilsona poprosiła fanów o pomoc w stworzeniu specjalnej muzycznej playlisty w serwisie Spotify, która umili trudny czas i wprawi w dobry nastrój. 

- Cześć Wam. Chcę stworzyć playlistę na Spotify dla wszystkich ludzi objętych kwarantanną. Może z piosenkami nawiązującymi do izolacji? Podeślecie jakieś przykłady utworów? Jak nazwać taką playlistę? Refreny kwarantanny? Takie właśnie rzeczy robi się w trakcie kwarantanny - napisała Wilsona.

Internauci natychmiast odpowiedzieli na apel żony Toma Hanksa i podesłali swoje propozycje. Wspólnymi siłami stworzyli playlistę z ponad 30 utworami. Znalazło się na niej wiele znanych hitów z tytułami nawiązującymi do kwarantanny i byciu w izolacji, m.in. „I Want To Break Free” Queen, „Survivor” Destiny’s Child, „I’m So Tired” The Beatles, „All By Myself” Erica Carmena, „Stronger (What Doesn’t Kill You)” Kelly Clarkson, „Night Fever” Bee Gees czy „Don’t Worry Be Happy” Bobby’ego McFerrina.

- Zwycięska nazwa dla playlisty to „Kwarantomelodie” - napisała Rita na Twitterze i podzieliła się z fanami linkiem do playlisty.

RadioZET.pl/PK