Obserwuj w Google News

Tom Grennan trafił do szpitala. Wokalista został pobity i okradziony po koncercie

Piotr Krajewski
1 min. czytania
22.04.2022 09:01

Tom Grennan trafił do szpitala po napadzie, do którego doszło po koncercie w Nowym Jorku. Brytyjski wokalista został zaatakowany i okradziony pod barem na Manhattanie. Jego menadżer wydał oświadczenie i poinformował, że Grennan ma uszkodzone ucho oraz szczękę.

Tom Grennan
fot. Instagram screen / Tom Grennan

Tom Grennan to brytyjski wokalista, który zasłynął przebojami "Little Bit of Love" i "By Your Side" z Calvinem Harrisem. Artysta rozpoczął właśnie trasę koncertową po Ameryce Północnej.

Niestety, po koncercie w Nowym Jorku doszło do dramatycznej sytuacji. Tom Grennan został zaatakowany na Manhattanie i trafił do szpitala. Co się stało?

Redakcja poleca

Tom Grennan w szpitalu. Wokalista został pobity i okradziony po koncercie w Nowym Jorku

Informację o zdarzeniu przekazał menadżer, który opublikował oficjalne oświadczenie w mediach społecznościowych.

Jak czytamy w komunikacie, Tom Grennan padł ofiarą "niesprowokowanego ataku i kradzieży" w czwartek nad ranem pod jednym z barów na Manhattanie. 26-letni wokalista trafił do szpitala z uszkodzonym uchem, rozdarciem błony bębenkowej i uszkodzoną szczęką. Musi zostać pod opieką lekarzy.

Mimo wszystko Tom jest w dobrym nastroju, ale musi teraz dojść do siebie. Lekarze oceniają jego zdolność do kontynuowania trasy koncertowej. Tom nie chce nikogo zawieść, ale podjęliśmy zapobiegawczą decyzję o przełożeniu koncertu w Waszyngtonie na późniejszy termin – poinformował management.

Zaledwie kilka godzin przed atakiem Tom Grennan opublikował zdjęcia z Nowego Jorku, w tym z sali koncertowej pełnej fanów.