Obserwuj w Google News

Tola Szlagowska wróciła z nowym singlem. Tak dziś wygląda gwiazda Blog 27 [WIDEO]

2 min. czytania
09.02.2021 16:16

Tola Szlagowska zaprezentowała nowy singiel „Recycled/Fragile”. Piosenka zapowiada solową płytę wokalistki, która ukaże się już w tym miesiącu. Wielu słuchaczy kojarzy artystkę z bijącego kilkanaście lat temu rekordy popularności zespołu Blog 27. Jesteście ciekawi, jak dziś wygląda Tola Szlagowska? Zobaczcie jej najnowszy teledysk.

Tola Szlagowska
fot. mat. prasowe

Tola Szlagowska zrobiła furorę w polskiej branży muzycznej jako członkini zespołu Blog 27, który tworzyła w pierwszej dekadzie XXI wieku z Alą Boratyn. Grupa rozpadła się jednak po kilku latach działalności.

Od tego czasu minęło już kilkanaście lat, a Tola Szlagowska wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie kształciła się muzycznie i rozwijała solową karierę. Teraz prezentuje nowy singiel „Recycled/Fragile”, który zapowiada jej solową płytę.

Zobacz także:  Alicja Boratyn wzięła ślub? Tak dziś wygląda gwiazda zespołu Blog 27 [FOTO]

Tak dziś wygląda Tola Szlagowska z Blog 27. Wydała nowy singiel „Recycled/Fragile”

Tola Szlagowska wydaje pierwszą solową płytę. Album „Subtitles” ukaże się już 26 lutego, a promuje go singiel „Recycled/Fragile”, który powstał w Los Angeles we współpracy z duetem producenckim The Co-Stars i nagrodzonym Grammy producentem Jimmym Douglassem. Oficjalny teledysk do utworu wyreżyserowała sama 27-letnia piosenkarka.

To przejmująca, gorzka historia o manipulacji, wykorzystaniu i porzuceniu. Artystka szczerze dzieli się z odbiorcami doświadczeniem tego, jak ciężko jest wrócić do normalności i ponownie zaangażować się po trudnych doświadczeniach w relacji – czytamy w opisie singla.

Jak zapowiada sama Tola Szlagowska, jej nowa płyta ma mieć intymny i emocjonalny charakter. Album będzie zbiorem piosenek inspirowanych osobistymi doświadczeniami.

Zobacz także:  „Dragostea Din Tei” śpiewali kiedyś wszyscy. Tak dziś wyglądają członkowie O-Zone [FOTO]

Tola Szlagowska i Blog 27

Tola Szlagowska była członkinią Blog 27, w którym występowała także Ala Boratyn. Ich pierwsza płyta ukazała się w 2005 roku i pokryła się podwójną platyną w Polsce. Co ciekawe, zespół osiągnął komercyjny sukces w wielu krajach, w tym w dalekiej Japonii. Blog 27 miał na swoim koncie kilka singli, w tym hity „Uh La La La”, „Wid Out Ya” i „Hey Boy”.

Pod koniec 2006 roku grupę opuściła Boratyn. Zespół przestał istnieć w 2008 roku. Tola zdecydowała się przenieść do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczęła naukę w szkołach muzycznych. Kształciła się w Hamilton High School of Music i Los Angeles College of Music.

Zobacz także:  Jacek Stachursky skończył 55 lat. Jak dziś wygląda autor hitu „Typ niepokorny”? [FOTO]

RadioZET.pl/mat.prasowe