Obserwuj w Google News

The Weekend wydał nowy album. Piątkowa premiera singla „In Your Eyes” w Radiu ZET

Piotr Krajewski
1 min. czytania
20.03.2020 13:14
Zareaguj Reakcja

The Weeknd powrócił z nową płytą. Album „After Hours” trafił w piątek do sklepów i serwisów cyfrowych. Już po godz. 19:00 słuchacze Radia ZET usłyszą premierowo kolejny singiel „In Your Eyes”, który promuje krążek.

The Weeknd wydał nowy album After Hours premiera singla In Your Eyes w Radiu ZET
fot. mat. prasowe

The Weekend wydał nowy album After Hours

Nowy album The Weeknd „After Hours” jest już dostępny. Wydawnictwo pobiło rekord Apple Music jeśli chodzi o liczbę pre-save’ów – było ich niemal milion.

Single „Blinding Light” oraz „Heartless” otrzymały status platyny w USA jeszcze przed premierą płyty. „Blinding Lights” jest od 30 dni numerem jeden w światowych rankingach Spotify.

Przed premierą płyty The Weekend udostępnił także tytułowy utwór „After Hours” wraz z klipem, jak również ogłosił światową trasę koncertową. Artysta połączył siły z Postmates w serii „The Recipt”, w której można oglądać drogę od studia nagraniowego do planu klipu „Blinding Lights”. Zyski z produkcji będą przekazane na rzecz United Nations Foundation COVID-19 Solidarity Response Fund, które wspiera pracowników służby zdrowia, oddziałów intensywnej terapii oraz zespoły pracujące nad szczepionką.

The Weeknd – „After Hours” – tracklista:

1. Alone Again

2. Too Late

3. Hardest To Love

4. Scared To Live

5. Snowchild

6. Escape From LA

7. Heartless

8. Faith

9. Blinding Lights

10. In Your Eyes

11. Save Your Tears

12. Repeat After Me (Interlude)

13. After Hours

14. Until I Bleed Out

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK