Obserwuj w Google News

The Weeknd kiedyś. W czasach liceum wyglądał zupełnie inaczej [FOTO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
26.02.2020 16:37
Zareaguj Reakcja

The Weeknd robi obecnie furorę w Radiu ZET z przebojem „Blinding Lights”. Kanadyjski wokalista słynie ze swojej fryzury w stylu afro, która jest nieodzowną częścią jego wizerunku. Jesteście ciekawi, jak muzyk wyglądał kiedyś? Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia The Weeknda z czasów liceum. Ale się zmienił!

The Weeknd kiedyś w liceum wyglądał zupełnie inaczej foto
fot. mat. prasowe

The Weeknd kiedyś. Tak wyglądał w liceum

The Weeknd, a tak naprawdę Abel Makkonen Tesfaye, cieszy się ogromną popularnością już od wielu lat. W ostatnich miesiącach Kanadyjczyk powrócił z nową muzyką. Jego singiel „Blinding Lights”, zapowiadający nową płytę, robi furorę na całym świecie, w tym na antenie Radia ZET.

>> Lista Przebojów Radia ZET: głosuj na „Blinding Lights”

Wielu fanów nie wyobraża sobie The Weeknda bez jego słynnych włosów w stylu afro. Okazuje się, że wokalista z Kanady nie zawsze miał taką fryzurę. W internecie można znaleźć zdjęcia The Weeknda z czasów liceum. Trzeba przyznać, że wyglądał wtedy kompletnie inaczej.

The Weeknd: nowa płyta After Hours

The Weeknd rozpoczął karierę w 2011 roku. Na swoim koncie ma już trzy nagrody Grammy i trzy albumy studyjne, z których pochodzą takie hity jak: „Earned It”, „The Hills”, „Can’t Feel My Face”, „Starboy” czy „I Feel It Coming”.

20 marca ukaże się pierwszy od ponad trzech lat album The Weeknda zatytułowany „After Hours”. Płytę promują utwory „Heartless” i „Blinding Lights”.

 

RadioZET.pl/PK