Obserwuj w Google News

The Weeknd i nowy singiel „Blinding Lights”. Piątkowa premiera w Radiu ZET

Piotr Krajewski
1 min. czytania
29.11.2019 15:37
Zareaguj Reakcja

The Weekend powrócił z nową muzyką. Już w piątek po godz. 19:00 słuchacze Radia ZET usłyszą premierowo jego nowy singiel „Blinding Lights”. Co ciekawe, kanadyjski artysta zaprezentował także inną nową piosenkę zatytułowaną „Heartless”.

The Weeknd Blinding Lights nowy singiel piątkowa premiera w Radiu ZET
fot. mat. prasowe

Rozpoczynamy nowy, rozwalający mózg, psychotyczny rozdział. Jedziemy! — napisał The Weeknd na Twitterze chwilę przed udostępnieniem premierowego singla „Heartless”.

„Heartless” to pierwszy premierowy solowy materiał The Weeknd od czasu wydanej w marcu 2018 EP-ki „My Dear Melancholy”. W swoim nowym utworze Abel Tesfaye, bo tak naprawdę nazywa się artysta, śpiewa o szukaniu głębszego sensu oraz uzdrowienia —najlepiej z rąk tej jedynej. Potem dodaje jednak: „Próbuję być lepszym człowiekiem, ale jestem bez serca”.

The Weeknd rozpoczął zapowiadanie nowych utworów tajemniczymi wpisami na Twitterze. W poniedziałek udostępnił wiadomość „jutro zaczyna się jesień”, a następnie ogłosił: „Rozpoczynamy nowy, rozwalający mózg, psychotyczny rozdział. Jedziemy!”. Poza „Heartless”, artysta zaprezentował także piosenkę „Blinding Lights”. W internecie pojawił się już oficjalny teledysk promujący singiel.

Wkrótce The Weeknd pojawi się u boku Adama Sandlera w filmie „Uncut Gems” (amerykańska premiera zaplanowana jest na 13 grudnia) – będzie to aktorski debiut wokalisty. W tym roku mogliśmy usłyszeć Kanadyjczyka na albumie „For the Thrones”, zainspirowanym „Grą o tron”. The Weeknd pojawił się z SZA i Travisem Scottem w kawałku „Power is Power”.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK