Obserwuj w Google News

The Voice of Poland: tak jurorzy będą wyglądać na starość. Przerobione zdjęcie trenerów hitem sieci

Piotr Krajewski
2 min. czytania
08.11.2019 10:49
Zareaguj Reakcja

„The Voice of Poland 10” trwa. Już w sobotę rozpoczną się odcinki na żywo. Producenci programu postanowili zażartować z trenerów i pokazali przerobione zdjęcie jurorów jako seniorów. Zobaczcie, jak Michał Szpak, Margaret, Kamil Bednarek i Tomson & Baron będą wyglądać na starość.

The Voice of Poland tak jurorzy będą wyglądać na starość przerobione zdjęcie trenerów jako seniorów hitem sieci
fot. Youtube

Trenerzy „The Voice of Poland” jako seniorzy. Tak jurorzy będą wyglądać na starość [ZDJĘCIE]

Tak jurorzy „The Voice of Poland” będą wyglądać na starość. Producenci programu zrobili niespodziankę i opublikowali na oficjalnym profilu na Instagramie przerobione zdjęcie trenerów. Widzimy na nim Michała Szpaka, Kamila Bednarka, Margaret i Tomsona & Barona w nieco dojrzalszej odsłonie.

>>  Tadeusz Seibert z „The Voice of Poland” dostrzeżony za granicą. Jego występ wśród najlepszych na świecie

Trzeba przyznać, ze trenerzy „The Voice of Poland” jako seniorzy prezentują się znakomicie. Czy naprawdę będą tak wyglądać na starość? Przekonamy się za kilkadziesiąt lat. Internauci nie kryją zachwytu i komplementują jurorów.

„A Tomson dalej w kapeluszu…”, „Michał Szpak wygląda tu jak Marek Piekarczyk... tylko w bardziej cekinowej wersji”, „Czterech dziadków i babcia”, „Świetne zdjęcie i niesamowite przemiany”, „Kamil Bednarek taki trochę Sean Connery”, „Jacy ładni staruszkowie” — czytamy w komentarzach.

The Voice of Poland 10: Marcelina Zawadzka nową prowadzącą

„The Voice of Poland 10” z nową prowadzącą. W trakcie odcinków na żywo dziesiątej edycji będziemy mogli zobaczyć Marcelinę Zawadzką, która zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w roli gospodyni. Przypomnijmy, że prezenterka telewizyjna i Miss Polonia 2011 prowadziła już „The Voice of Poland” w przeszłości.

The Voice of Poland: Alicja Szemplińska polską Whitney Houston? Internauci wróżą jej zwycięstwo

RadioZET.pl/PK