Obserwuj w Google News

The Voice of Poland: nowi jurorzy w programie TVP? Padają zaskakujące nazwiska

Klaudia Bochenek
2 min. czytania
21.04.2022 13:11

The Voice of Poland: niedługo wystartuje już 13. sezon popularnego show TVP. Jak donoszą serwisy plotkarskie, po raz kolejny ma być zmieniony skład jury. Nazwiska, które podaje jeden z informatorów portalu „Plotek”, są dość zaskakujące.

The Voice of Poland
fot. screen YouTube The Voice of Poland

Program „The Voice of Poland” od 2011 roku emitowany jest w TVP2. W wokalnych zmaganiach udział mogą brać osoby powyżej 15 lat. Nagroda główna jest warta świeczki – zwycięzca podpisuje kontrakt z wytwórni Universal Music Polska oraz może poszczycić się tytułem „Najlepszego głosu w Polsce”. Wygrany może też liczyć na 50 tys. zł. Kto w najbliższym sezonie będzie oceniać uczestników?

Zobacz także:  The Voice of Poland. Edyta Górniak wróci do programu?

The Voice of Poland: szykują się ogromne zmiany w jury? Na tapecie znane nazwiska

W programie TVP na jurorów czekają cztery fotele. Podczas ubiegłej, 12. edycji, zasiadali w nich Sylwia Grzeszczak, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Baron i Tomson. Od początku istnienia „The Voice of Poland” rolę jurorów pełnili też m.in. Edyta Górniak, Grzegorz Hyży, Piotr Cugowski, Andrzej Piaseczny, Kayah czy Natalia Kukulska.

W kolejnym, 13. sezonie „The Voice of Poland” produkcja ma chcieć nieco odświeżyć jurorski skład. Informator serwisu „Plotek”, który jest pracownikiem programu, zdradził wiele ciekawych smaczków. Co ciekawe, do oceny uczestników jest chętna nawet Doda, której relacje z TVP są krótko i delikatnie mówiąc – burzliwe.

- Jesienią będzie kolejna edycja programu „The Voice” i w produkcji rozpruł się worek z gwiazdami, które chętnie zasiadłyby w fotelu trenera. Chętna jest Doda, ale nie ma szans, bo kierownictwo TVP jej nie chce, a producent bierze to pod uwagę, kompletując obsadę. Zgłosił się też przez menedżment Grzegorz Hyży, który już raz u nas był gwiazdą. Ale nie jest zbyt medialny, nie wzbudza silnych emocji ani kontrowersji – komentuje informator „Plotka”.

Wśród nazwisk pojawia się też Kuba Badach, a także Justyna Steczkowska i Edyta Górniak. Pozostaje jednak pytanie, czy dwie ostatnie panie chciałyby ze sobą pracować. Atmosfera między nimi mocno zagęściła się po aferze dotyczącej wynagrodzeń dla artystów, którzy występowali na charytatywnym koncercie TVP „Solidarni z Ukrainą”.

Redakcja poleca

- Szefowie woleliby zobaczyć na miejscu trenera Kubę Badacha. Kuba sprawdził się fantastycznie, jak był jurorem show „The Four. Bitwa o sławę”. Dlatego będą namawiać Kubę, by przyjął propozycję. W fotelach trenerskich producent chętnie zobaczy też Edytę Górniak i Justynę Steczkowską. Rozmowy z nimi za chwilę się zaczną. Podobnie z Baronem i Tomsonem – mówi informator.

RadioZET.pl/Plotek.pl

Sarsa Michał Szczygieł Natalia Nykiel
11 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe