Obserwuj w Google News

The Voice of Poland: Pan Andrzej z widowni gwiazdą sieci. Internauci zachwyceni jego występem

Piotr Krajewski
1 min. czytania
08.10.2019 10:52
Zareaguj Reakcja

W ostatnim odcinku „The Voice of Poland” jurorzy zaprosili na scenę jedną z osób siedzących na widowni. Pan Andrzej podbił serca widzów swoim wykonaniem utworu „Nie płacz, kiedy odjadę”. Jego występ robi furorę w sieci. Internauci zachwycają się wokalem mężczyzny.

The Voice of Poland Pan Andrzej z widowni gwiazdą sieci Internauci zachwyceni jego występem
fot. Facebook / The Voice of Poland

The Voice of Poland: występ pana Andrzej z publiczności hitem internetu

„The Voice of Poland” to jeden z najpopularniejszych muzycznych programów w polskiej telewizji. W ostatnim odcinku mieliśmy okazję wyjątkowo obserwować występ nie tylko samych uczestników, ale także osoby z publiczności.

Jurorzy zaprosili na scenę ochotnika, czyli Andrzeja Pawłowskiego. Mężczyzna zrobił ogromne wrażenie na trenerach i widzach swoim wykonaniem słynnej piosenki „Nie płacz, kiedy odjadę”. Jego występ zachwycił także tysiące internautów, którzy pozwolili sobie na wiele pozytywnych komentarzy.

„Głos jak wyjęty z przedwojennej Polski, dla mnie bomba”, „Najlepszy moment spośród wszystkich dotychczasowych odcinków”, „Najlepszy w tej edycji”, „Aż się wzruszyłam” — napisali internauci.

Kim jest pan Andrzej z widowni „The Voice of Poland”?

Komentarze dotarły też do samego Andrzeja Pawłowskiego, który podziękował wszystkim na profilu „The Voice of Poland” na Facebooku: „Dziękuje bardzo wszystkim za tak wspaniałe komentarze. Pozdrawiam was kochani”.

Internauci szybko sprawdzili, kim jest pan Andrzej. Okazuje się, że to wokalista cygańskiego zespołu Rat Romano. Mężczyzna występował również w programie Telewizji Polski „Bitwa na głosy”.

RadioZET.pl/interia.pl/PK