Obserwuj w Google News

The Voice of Poland: Michał Szpak tańczy do piosenki ze „Zbuntowanego anioła” [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
31.10.2019 10:13

„The Voice of Poland” to nie tylko występy zdolnych uczestników. W programie nie brakuje też wielu zabawnych momentów z trenerami w roli głównej. W sieci pojawiło się nowe nagranie z Michałem Szpakiem tańczącym do „Cambio Dolor”, hitu Natalii Oreiro z serialu „Zbuntowany anioł”.

The Voice of Poland Michał Szpak tańczy do piosenki ze Zbuntowanego anioła wideo
fot. Instagram

The Voice of Poland: Michał Szpak tańczy do piosenki Natalii Oreiro ze „Zbuntowanego anioła”

Michał Szpak słynie z wielu zabawnych momentów w „The Voice of Poland”. W przerwie między występami uczestników trener chętnie wygłupia się i zabawia publiczność w studiu.

Do internetu trafiło wideo zza kulis programu, na którym możemy zobaczyć Michała Szpaka tańczącego do hitu „Cambio Dolor” z bijącej niegdyś rekordy popularności w Polsce telenoweli  „Zbuntowany anioł”.

W trakcie nagrania Kamil Bednarek zdobył się na bardzo osobiste wyznanie na temat  Natalii Oreiro, urugwajskiej aktorki i gwiazdy wspomnianego serialu.

 Byłem kiedyś zakochany w Natalii Oreiro. Ja cię kręcę… — zdradził Bednarek.

 >>  Pamiętasz Natalię Oreiro? Tak dziś wygląda gwiazda „Zbuntowanego Anioła” [ZDJĘCIA]

Kamil Bednarek zaliczył wpadkę w „The Voice of Poland”?

Kamil Bednarek zaliczył wpadkę w „The Voice of Poland”? Internauci byli zdziwieni utworem, który trener wybrał do pojedynku Mikołaja Macioszczyka i Kasjana Cieśli. Okazuje się, że jeden z tych uczestników wykonywał tę samą piosenkę w trakcie Przesłuchań w Ciemno.

RadioZET.pl/PK