Obserwuj w Google News

The Voice of Poland. Edyta Górniak wróci do programu?

Joanna Chojnacka
1 min. czytania
11.04.2022 08:58
Zareaguj Reakcja

The Voice of Poland. Edyta Górniak była trenerką w programie podczas pięciu edycji. Wokalistka odpowiada, czy chciałaby wrócić na fotel jurorski.

Edyta Górniak
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

The Voice of Poland 12 zakończył się w grudniu 2021 roku. Program od lat notuje dużą oglądalność i zainteresowanie wśród widzów. Każdą dotychczasową edycję oglądało około 2 milionów osób.

The Voice of Poland. Edyta Górniak wróci do programu?

Telewizja Polska nie rezygnuje z formatu. Kolejna, trzynasta już edycja talent show ma wystartować już jesienią 2022 roku. Podczas ostatniej serii programu na fotelach trenerów zasiadał Tomson i Baron, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska oraz Sylwia Grzeszczak. Zabrakło natomiast Edyty Górniak.

Redakcja poleca

Znana polska wokalistka, laureatka drugiego miejsca w 39. Konkursie Piosenki Eurowizji pełniła rolę jurorki w "The Voice of Poland" już cztery razy, raz pojawiła się także w "The Voice Kids". To w drużynie piosenkarki dojrzewała muzycznie Roksana Węgiel.

The Voice of Poland: oto zwycięzcy wszystkich poprzednich edycji [GALERIA]

Edyta Górniak wspomina występy w The Voice of Poland i The Voice Kids

Portal "Jastrząb Post" w wywiadzie z Górniak spytał o jej stosunek do talent show.

Jak twierdzi piosenkarka:

Ja bardzo lubię ten program, chociaż chwilami jest trudny dla wrażliwych ludzi. To jest czasami wręcz za trudne. Pięknie jest móc spełniać czyjeś marzenia. Ja tym magicznym przyciskiem spełniłam wiele marzeń. To jest wielki przywilej, wielka odpowiedzialność.

Mimo wszystko wokalistka nie zamyka się na pojawienie w programie po raz kolejny.

Zrobiłam pięć edycji. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość.