Obserwuj w Google News

The Voice of Poland 12: finaliści. Kto jest w finale programu? [UCZESTNICY]

2 min. czytania
04.12.2021 18:11

Finaliści „The Voice of Poland 12” są już znani. Poznaliśmy nazwiskach wszystkich uczestników, którzy zmierzą się w finale jedenastej edycji. O tytuł najlepszego głosu w Polsce powalczą cztery osoby. Kim są finaliści „The Voice of Poland 12” i kiedy finał? 

The Voice of Poland 12 finaliści
fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

The Voice of Poland to jeden z największych hitów TVP. Wkrótce zakończy się dwunasty sezon programu, który wywołuje niemałe kontrowersje – pojawiły się komentarze, że to najgorsza edycja w historii, wiele negatywnych opinii zebrali także jurorzy, m.in. Sylwia Grzeszczak.

Znamy już finalistów „The Voice of Poland 12”, którzy zmierzą się w ostatnim odcinku. Kto wystąpi w finale?

Zobacz także:  Finał "The Voice of Poland 12": ZASADY. Ostatni odcinek podzielony na 3 etapy [REGUŁY]

Redakcja poleca

The Voice of Poland 11: FINALIŚCI. Kto w finale programu? [UCZESTNICY]

Finał „The Voice of Poland 11” odbędzie się w sobotę, 4 grudnia. Już wiemy, którzy uczestnicy zostali finalistami programu i powalczą o tytuł najlepszego głosu w Polsce, a także 50 tysięcy złotych i kontrakt płytowy z wytwórnią Universal Music Polska.

W finale „The Voice of Poland 11” zobaczymy czterech finalistów:  Rafała Kozika z drużyny Sylwii Grzeszczak, Bartosza Madeja z drużyny Marka Piekarczyka, Wiktora Dydułę z drużyny Tomsona & Barona i  Martę Burdynowicz z drużyny Justyny Steczkowskiej.

Finaliści "The Voice of Poland 12" stworzyli już debiutanckie single. Swoje utwory zaprezentowali premierowo w półfinałowym odcinku programu. Poniżej możecie zobaczyć wszystkie występy.

Rafał Kozik

Bartosz Madej

Wiktor Dyduła

Marta Burdynowicz

Nie wygrali, ale zrobili karierę. 11 gwiazd, które występowały w "The Voice of Poland" [ZDJĘCIA]