Obserwuj w Google News

The Voice of Poland 11: kto będzie w jury w nowej edycji? Pojawiły się pierwsze informacje

Piotr Krajewski
2 min. czytania
04.12.2019 15:09
Zareaguj Reakcja

„The Voice of Poland 10” za nami. Nic więc dziwnego, że internauci zastanawiają się, kto będzie w jury „The Voice of Poland 11”. Portal Pudelek.pl opublikował pierwsze informacje na temat jurorów kolejnej edycji programu.

The Voice of Poland 11 kto będzie w jury w nowej edycji pojawiły się pierwsze informacje
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

The Voice of Poland 11: kto będzie w jury w nowej edycji programu?

Mimo że od finału „The Voice of Poland 10” minęło dopiero kilka dni, pojawiają się już pierwsze informacje na temat kolejnej edycji jednego z najpopularniejszych muzycznych programów.

Kto pojawi się w jury „The Voice of Poland 11”? Wielu internautów zastanawia się, czy na fotelach jurorskich ponownie zobaczymy Kamila Bednarka i Margaret, którzy w trakcie programu musieli zmagać się z wieloma negatywnymi komentarzami. Nie wszyscy widzowie byli zadowoleni z ich wypowiedzi.

>>  Margaret zawiesza karierę i znika z internetu. Wyjaśniła, dlaczego robi sobie przerwę

Jak informuje portal Pudelek.pl, nie będzie zmian w programie i w trakcie  „The Voice of Poland 11” zobaczymy najprawdopodobniej tych samych jurorów, czyli Michała Szpaka, Margaret, Kamila Bednarka i Tomsona & Barona.

Produkcja jest zadowolona na tyle, że nie chce żadnych zmian. Jurorzy też są bardzo za, więc wszystko wskazuje na to, że w nowej edycji zobaczymy ten sam skład — pisze Pudelek na swojej stronie internetowej.

The Voice of Poland 10: Alicja Szemplińska wygrała finał programu

Znamy wyniki „The Voice of Poland 10”. Alicja Szemplińska wygrała dziesiątą edycję programu, pokonując w wielkim pozostałych finalistów. W wielkim finale „The Voice of Poland 10” zwyciężczyni  Alicja Szemplińska zaśpiewała m.in. w duecie ze swoimi trenerami, czyli Tomsonem i Baronem.

>>  Alicja Szemplińska — „Prawie My”. Pierwszy singiel zwyciężczyni „The Voice of Poland” [TELEDYSK]

RadioZET.pl/pudelek.pl/PK