Obserwuj w Google News

The Voice of Poland: Sonia Michalczuk zaatakowana przez hejterów. Pokazała szokujące wiadomości

Piotr Krajewski
2 min. czytania
23.10.2019 11:28
Zareaguj Reakcja

Sonia Michalczuk wywołała burzę w internecie po ostatnim odcinku „The Voice of Poland”. Jej słowa na temat innego uczestnika nie spodobały się internautom. Uczestniczka wyznała, że spadł na nią ogromny hejt i postanowiła odpowiedzieć na krytykę. Pokazała też szokujące wiadomości od hejterów.

The Voice of Poland 10 Sonia Michalczuk zaatakowana przez hejterów pokazała szokujące wiadomości
fot. Youtube (The Voice of Poland)

The Voice of Poland: internauci zaatakowali uczestniczkę Sonię Michalczuk

Sonia Michalczuk rywalizowała o awans do kolejnego etapu „The Voice of Poland 10” z Filipem Czyżykowskim. Para zmierzyła się ze sobą w Bitwie i zaśpiewała w duecie piosenkę „Gimmie Shelter” The Rolling Stones.

Występ zrobił ogromne wrażenie na wszystkich jurorach. Michał Szpak zdecydował się, że w jego drużynie pozostanie Filip Czyżykowski. Sonia Michalczuk została jednak ukradziona przez Margaret i nie odpadła z programu.

>>  To koniec „The Voice of Poland” i „The Voice Kids”? Jest decyzja TVP w sprawie kolejnych edycji

Po ostatnim odcinku „The Voice of Poland” uczestniczka musiała zmierzyć się z falą krytyki. Internautom nie spodobała się jej wypowiedź na temat swojego młodszego rywala, która została wyemitowana przed ich występem.

Jeśli Filipa poniesie, coś źle zaśpiewa, coś źle powie, coś źle zrobi, to tylko działa na moją korzyść. Nie boję się, że Filip żółtodziób mnie pokona, ponieważ Filip żółtodziób wróci potem do liceum, a ja wrócę zespołu. Jeśli Filip mnie pokona, to ja tylko odpadnę z programu, jeśli ja pokonam Filipa, to będzie wiedział, że musi jeszcze troszeczkę popracować nad sobą — powiedziała przed występem.

Sonia Michalczuk z „The Voice of Poland” komentuje i pokazuje wiadomości od hejterów

Na słowa Sonii Michalczuk natychmiast zareagowali internauci, który masowo zaczęli atakować uczestniczkę „The Voice of Poland” za brak szacunku do kolegi z programu. Wokalistka postanowiła skomentować całą sytuację na Facebooku.

W związku z poruszeniem na temat "mojego zachowania i wypowiedzi " chciałabym Wam przypomnieć, że to jest TV. Moja wypowiedź była pocięta i przez to jej sens wybrzmiał zupełnie inny. Razem z Filip Czyżykowski ciężko pracowaliśmy nad tym utworem. Polecam zajrzeć na FB Filipa. Ale internetowi hejterzy wiedzą lepiej — napisała.

Sonia Michalczuk opublikowała także wideo, którym postanowiła wesprzeć akcję #StopHejtowi stworzoną przez innych uczestników „The Voice of Poland” — Paulinę i Bartka Gruszeckich. Na parę również spadła fala hejtu po ostatnim odcinku.

W trakcie nagrania Michalczuk przeczytała swoim fanom na Instagramie szokujące wiadomości, które otrzymuje od hejterów: „Żebyś zdechła Ty i Twoja córka”, „Jesteś grubą świnią bez talentu, charyzmy i głosu”, „Zdechnij, szm***”.

RadioZET.pl/interia.pl/PK