Obserwuj w Google News

The Voice of Poland 10: łzy w programie. Uczestnik popłakał się w trakcie występu [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
18.11.2019 10:11
Zareaguj Reakcja

Jakub Dąbrowski popłakał się w „The Voice of Poland”. Uczestnik dał bardzo wzruszający występ z piosenką „Wracam do domu” Justyny Steczkowskiej. Pod koniec 21-latek nie mógł powstrzymać łez. Występ Kuby Dąbrowskiego wzruszył także Margaret.

The Voice of Poland 10 Jakub Dąbrowski uczestnik popłakał się w trakcie występu wideo
fot. Youtube

The Voice of Poland 10: Jakub Dąbrowski popłakał się w trakcie występu WIDEO

„The Voice of Poland 10” wkracza powoli w decydującą fazę. Poznaliśmy już wszystkich półfinalistów tej edycji, którzy powalczą o udział w wielkim finale.

W ostatnim odcinku „The Voice of Poland” nie zabrakło łez. Jakub Dąbrowski z drużyny Michała Szpaka zaśpiewał balladę „Wracam do domu” z repertuaru  Justyny Steczkowskiej. Pod koniec swojego występu uczestnik nie mógł powstrzymał łez i popłakał się przed kamerami.

>> The Voice of Poland: Wpadka Michała Szpaka. Wokalista został upomniany

Wzruszenia nie ukrywali także jurorzy „The Voice of Poland”, a zwłaszcza Margaret, która tuż po występie Jakuba Dąbrowskiego poprosiła Tomsona o chusteczki. 

Występ Kuby Dąbrowskiego w „The Voice of Poland” zrobił wrażenie na widzach. W internecie pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci chwalą wrażliwość 21-letniego uczestnika.

Utwór bardzo emocjonalny, tak samo, jak wykonanie i widać, że właśnie to emocje przejęły nad nim kontrolę w pewnym momencie — napisała jednak z internautków.

Głosami widzów Jakub Dąbrowski awansował do półfinału programu. W kolejnym odcinku będzie walczył o awans do finału „The Voice of Poland”.

 

RadioZET.pl/PK

Występ Kuby Dąbrowskiego w „The Voice of Poland” zrobił wrażenie na widzach. W internecie pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci chwalą wrażliwość 21-letniego uczestnika.

 

— Utwór bardzo emocjonalny, tak samo, jak wykonanie i widać, że właśnie to emocje przejęły nad nim kontrolę w pewnym momencie — napisała jednak z internautków.

 

Głosami widzów Jakub Dąbrowski awansował do półfinału programu. W kolejnym odcinku będzie walczył o awans do finału „The Voice of Poland”.