Obserwuj w Google News

The Voice of Poland 10: wielkie zmiany w zasadach "Bitew". Wiemy, o co chodzi

Piotr Krajewski
1 min. czytania
10.10.2019 11:56
Zareaguj Reakcja

Zmiany w „The Voice of Poland”. Twórcy słynnego programu postanowili zmienić zasady etapu „Bitew”, który rozpocznie się już w najbliższym odcinku. Wiemy, co się zmieni w „The Voice of Poland”. Widzowie będą zaskoczeni.

The Voice of Poland BITWY zmiana zasad w programie o co chodzi
fot. Youtube screen

The Voice of Poland 10: BITWY. Zmiana zasad

„The Voice of Poland 10” wkracza w kolejną fazę, czyli etap „Bitew”. Okazuje się, że w najnowszej edycji producenci programu postanowili wprowadzić istotne zmiany, które zaskoczą wielu widzów.

Zasady „Bitew” uległy modyfikacji. W poprzednich sezonach każdy z trenerów mógł dokonać „kradzieży”, czyli przejęcia przegranego uczestnika z innej drużyny. Jurorzy mieli jednak limit — mogli zrobić to tylko trzy razy.

>>  The Voice of Poland 10: na scenie pojawił się pies. Jurorzy oszaleli z wrażenia [WIDEO]

Teraz będzie jednak inaczej. W „The Voice of Poland 10” trenerzy będą mogli podbierać sobie uczestników bez ograniczeń. Oznacza to, że pełny skład kolejnego etapu, czyli „Nokautów”, poznamy dopiero podczas ostatnich „Bitew”.

Bitwa w "The Voice of Poland 10": występ Iwony Kmiecik i Kacpra Fułka

W internecie pojawiło się już pierwsze nagranie bitwy w „The Voice of Poland 10”, w której zmierzyli się Iwona Kmiecik i Kacper Fułek z drużyny Margaret. Uczestnicy zaśpiewali utwór „Against All Odds” Phila Collinsa.

RadioZET.pl/interia.pl/PK