Obserwuj w Google News

The Voice Senior z nowym składem trenerów. Kto zastąpił Witolda Paszta?

2 min. czytania
20.05.2022 11:51
Zareaguj Reakcja

The Voice Senior doczeka się wkrótce 4. edycji. W programie nie zabraknie wielkich zmian. Na fotelach trenerów pojawią się całkiem nowe twarze. Kogo możemy spodziewać się w gronie jury?

The Voice Senior - Paszt i Rodowicz
fot. YouTube/The Voice of Poland

"The Voice Senior" to program, który cieszy się wśród widzów TVP sporą popularnością. Twórcy formatu pomyśleli przy realizacji show o starszym pokoleniu osób, które chciałyby zaprezentować swój talent szerszej publiczności, a nie mają ku temu okazji. W programie udało się już odnaleźć szereg uzdolnionych wokalistów.

The Voice Senior 4. Kto zastąpi Witolda Paszta?

Ostatnia edycja "The Voice Senior" zakończyła się zwycięstwem Krzysztofa Prusika, który zasilił drużynę Witolda Paszta. Trener niestety nie pojawił się w studiu podczas finałowego odcinka ze względu na problemy zdrowotne. Artysta zmarł chwilę później.

Redakcja poleca

Od tamtego czasu w sieci trwają spekulacje dotyczące zastępstwa Paszta na fotelu jurora. Niedawno "Fakt" opublikował plotkę przekazaną przez swojego informatora, zgodnie z którą nowym trenerem Voice'a miałby zostać Ryszard Rynkowski, kolega Paszta z grupy VOX.

The Voice Senior 4. Kto zasiądzie na fotelach trenerów?

Jak się okazuje, TVP zdecydowała się nie tylko na zastąpienie Paszta nowym muzykiem na fotelu jurorskim, ale na niemal całkowitą wymianę składu trenerów. O nowym składzie jury czwartej edycji "The Voice Senior" poinformował portal Plejada.

Na fotelu jurorskim ponownie zobaczymy Marylę Rodowicz, która zadebiutowała w poprzedniej edycji programu. Oprócz tego trenerką ma zostać także Alicja Węgorzewska. Zgodnie z ustaleniami Plejady, śpiewaczka najprawdopodobniej zajmie miejsce Alicji Majewskiej, która w TVP dostanie nową rolę.

Miejsce Witolda Paszta w programie ma zająć natomiast - nie Ryszard Rynkowski, a Tomasz Szczepanik, znany wszystkim jako lider grupy Pectus. Jak czytamy na portalu, TVP nie wie jeszcze, czy na jurorski fotel powróci Piotr Cugowski. Nie wiemy również, kto jest brany pod uwagę, jeśli chodzi o zastępstwo piosenkarza.

RadioZET.pl/Onet/Plejada