Obserwuj w Google News

The Voice Senior: widzowie wściekli na jurorów. W półfinale odpadł faworyt całej edycji

Piotr Krajewski
2 min. czytania
23.12.2019 10:24
Zareaguj Reakcja

Finaliści „The Voice Senior” zostali wybrani. W sobotę odbył się półfinał programu, w którym wyłoniono ośmiu finalistów. To właśnie oni powalczą w wielkim finale „The Voice Senior”. Okazuje się, że niektóre decyzje trenerów nie przypadły do gustu widzom. Internauci nie kryli oburzenia i pozwolili sobie na mocne komentarze w sieci pod adresem jurorów „The Voice Senior”.

The Voice Senior widzowie wściekli na jurorów w półfinale odpadł James Brierley faworyt całej edycji
fot. Youtube screen

The Voice Senior: widzowie wściekli po półfinale. Odpadł faworyt całej edycji

„The Voice Senior” wkracza w decydującą fazę. Poznaliśmy wszystkich finalistów, którzy powalczą w finale programu.

Sobotni półfinał nie przypadł jednak do gustu wszystkim widzom. Decyzje jurorów wywołały niemałe oburzenie w sieci. Internauci nie szczędzili ostrych komentarzy, twierdząc niejednokrotnie, że trenerzy wyrzucili z programu najlepszych uczestników.

>> The Voice Senior: lista finalistów. Kto wystąpi w finale programu? [UCZESTNICY]

Widzom nie spodobały się m.in. decyzje Marka Piekarczyka i Andrzeja Piasecznego, ale zdecydowanie najwięcej krytyki spadło na Urszulę Dudziak. W trakcie półfinału jurorka przyznała, że jej drużyna jest świetna i nie wie, kogo wybrać, więc o wszystkim zdecyduje wróżba. Ostatecznie do finału trafiły siostry Szydłowskie i Waldemar Wiśniewski, który wyeliminował faworyta wielu osób - Jamesa Brierleya.

Decyzja Urszuli Dudziak zszokowała widzów, a w internecie pojawiło się natychmiast mnóstwo negatywnych komentarzy pod adresem jurorki.

„James powinien wygrać ten program”, „Nieporozumienie, zamiast sióstr powinien być James… jest niesamowity”, „Nie mogę się pogodzić z decyzją trenerki”, „James śpiewa najlepiej ze wszystkich uczestników. Wielka strata dla programu”, „Żądamy przywrócenia Jamesa” - piszą oburzeni internauci na Facebooku.

W finale „The Voice Senior”, który odbędzie się 28 grudnia, zobaczymy ostatecznie: Janusza Sztybera, Jadwigę Kocik, Kazimierza Kiljana, Władysława Jareckiego, Mieczysława Pernacha, Bogumiłę Kucharczyk-Włodarek, siostry Szydłowskie i Waldemara Wiśniewskiego.

 

RadioZET.pl/PK