Obserwuj w Google News

The Voice Senior. Wiemy, kto zastąpi Witolda Paszta w programie? Muzycy wiele lat współpracowali

1 min. czytania
09.05.2022 09:37
Zareaguj Reakcja

The Voice Senior. Ze względu na śmierć Witolda Paszta, TVP musiała znaleźć nowego trenera na miejsce muzyka. Kto zasiądzie na fotelu jurora?

The Voice Senior
fot. Jan Bogacz/TVP/East News

The Voice Senior to program dedykowany osobom, które nie chcą zbyt wcześnie wybrać się na emeryturę. W talent show swoje umiejętności prezentują seniorzy, a ich wykonania oceniają najpopularniejsi artyści polskiej estrady.

The Voice Senior. Kto zastąpi Witolda Paszta w programie?

Ostatnia edycja programu zakończyła się zwycięstwem Krzysztofa Prusika z drużyny Witolda Paszta. Niestety trener nie mógł obejrzeć wygranej podopiecznego na własne oczy, muzyk nie pojawił się na finale ze względu na chorobę. Artysta zmarł 18 lutego w otoczeniu najbliższej rodziny.

Redakcja poleca

Bliscy piosenkarza poinformowali, że artysta trzykrotnie przechodził koronawirusa. Po pokonaniu choroby po raz trzeci nastąpiły niespodziewane komplikacje. Telewizja Polska stanęła przed decyzją, kto zastąpi Witolda Paszta w zbliżającej się edycji Voice'a.

Zobacz też:  Gwiazdy, które zmarły na koronawirusa lub z powodu powikłań po COVID-19 [ZDJĘCIA] 

The Voice Senior. Ryszard Rynkowski nowym jurorem?

Jak donosi "Fakt" na miejscu Witolda Paszta pojawi się jego kolega z zespołu Vox. Nieoficjalne informacje głoszą, że wybór TVP padł na Ryszarda Rynkowskiego.

Jak donosi informator "Faktu":

Ryszard to bardzo poważny kandydat do roli trenera. Produkcji bardzo zależy na jego udziale. To szanowany artysta, który swoim doświadczeniem na pewno wzbogaciłby program.

Co ciekawe, menadżer Ryszarda Rynkowskiego pracuje także z Marylą Rodowicz, która już zasiada w jury.