Obserwuj w Google News

The Voice Senior: Oto skład kolejnej edycji. Dwa nowe nazwiska wśród trenerów

2 min. czytania
16.08.2022 11:41
Zareaguj Reakcja

Nowa edycja "The Voice Senior" zagości na antenie TVP już za kilka miesięcy, a dokładnie na początku przyszłego roku. To już czwarta transza show skierowana do seniorów, którzy kochają śpiewać W tej edycji nie obyło się bez zmian, zarówno jeśli chodzi o prowadzącą show, jak i skład jurorski. Kto zasiądzie tym razem w jury?

The Voice Senior
fot. Instagram.com/ Alicja Węgorzewska

"The Voice Senior" to program, który podbił serca publiczności. Show skierowany do seniorów, którzy kochają muzykę zagości na antenie TVP już po raz czwarty. Niedawno głośno było o tym, że w programie zmieniła się prowadząca. Widzowie nie zobaczą już Marty Manowskiej. Jej miejsce zajmie Małgorzata Tomaszewska, która nie ukrywa podekscytowania nową rolą.

Zobacz też: Marta Manowska straciła program w TVP! To ona będzie nową prowadzącą show [FOTO]

The Voice Senior: Oto skład kolejnej edycji. Dwa nowe nazwiska wśród trenerów

To jednak nie jedyne zmiany w muzycznym show. Zmieni się również skład jurorski, choć oczywiście nie cały. Po raz kolejny widzowie zobaczą Marylę Rodowicz i Piotra Cugowskiego. Natomiast na trenerskim fotelu nie pojawi się za to Alicja Majewska. Jej miejsce zajmie śpiewaczka operowa- Alicja Węgorzewska. W czwartej transzy muzycznego show pojawi się również lider zespołu Pectus - Tomasz Szczepanik. Wcześniej stanowisko jurorskie piastował Witold Paszt, który zmarł w lutym tego roku.

"Mam nadzieję, że pod przykrywką rywalizacji w programie zawiążą się nowe przyjaźnie, najlepsi dostaną możliwość rozwoju swoich talentów, i że znajdę nieoszlifowany diament, który uda mi się oszlifować."Będę szukała głosów świadomych, mocnych. Głosów, które wspaniale pokażą możliwości interpretacyjne uczestnika. Głosów o nieoczywistej barwie. No i oczywiście głosów porywających publiczność. Liczę na wspaniałą zabawę, nowe przyjaźnie i odkrycie talentów na miarę Susan Boyle"  - powiedziała w rozmowie z Plejadą Alicja Węgorzewska.

"W programie będę mógł wykorzystać umiejętności, które nabyłem, studiując na Uniwersytecie Rzeszowskim na wydziale pedagogiczno-muzycznym. Kształcenie słuchu, dyrygentura, czy prowadzenie zespołów wokalno-instrumentalnych były zajęciami obowiązkowymi. Daje mi to dużo radości i spełniam się w tym prowadząc od 17 lat zespół Pectus. »The Voice Senior« to format rozrywkowy, więc poza tym, iż będę wsparciem trenerskim dla uczestników, zamierzam się dobrze bawić w tym programie!.Od uczestników najnowszej edycji oczekiwałbym szczerości w przekazie, aby śpiewali sercem, emocjami, a nie wyuczonymi schematami" - powiedział Tomasz Szczepanik. Będziecie oglądać kolejną edycję "The Voice Senior"?

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS