Obserwuj w Google News

The Voice Kids: Edyta Górniak znów będzie jurorką? Pojawi się w trakcie finału [FOTO]

2 min. czytania
09.04.2021 14:27
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak wraca do „The Voice Kids”. Piosenkarka była jurorką w pierwszej edycji, a jej podopieczna Roksana Węgiel wygrała cały program. Teraz wokalista ponownie pojawi się w „The Voice Kids”, ale nie w roli trenerki. Edyta Górniak wystąpi na scenie.

Edyta Górniak
fot. Jan Bogacz / TVP

The Voice Kids” nie przestaje zachwycać widzów. Program TVP cieszy się ogromną popularnością, a już wkrótce poznamy nazwisko kolejnego zwycięzcy lub zwyciężczyni.

W najbliższy weekend zobaczymy pierwszą część finału „The Voice Kids 4”. W odcinku pojawi się Edyta Górniak. Czy to oznacza, że słynna wokalistka wraca na fotel trenera? Okazuje się, że jednak nie. Była jurorka „The Voice Kids” wystąpi na scenie.

Zobacz także:  The Voice Kids 4: finaliści czwartej edycji. Kto wystąpi w finale? [UCZESTNICY]

The Voice Kids: Edyta Górniak wraca do programu. Pojawi się w trakcie finału czwartej edycji

Edyta Górniak zaśpiewa w trakcie finału „The Voice Kids 4”. Piosenkarka wystąpi na scenie z piosenką „Kolorowy wiatr” z filmu animowanego „Pocahontas”. Powrót do programu będzie dla byłej trenerki prawdziwą podróżą sentymentalną.

Scena „The Voice Kids” kojarzy mi się z moimi ukochanymi dziećmi, z którymi otwieraliśmy pierwszy sezon tego programu w Polsce – stwierdziła Edyta Górniak.

The Voice Kids 4: Sara Egwu-James wygra w finale? Internauci nie mają wątpliwości: "Pozamiatane"

W trakcie wizyty w programie wokalistka postanowiła się podzielić z młodymi uczestnikami pewną radą: „Aby nigdy nie stracili pokory. I tego także, aby wybierając utwory muzyczne zwracali uwagę na ich ukryte przesłania”.

Edyta Górniak od wielu lat jest związana z programami z formatu „The Voice”. To właśnie ona była trenerką Roksany Węgiel, która zwyciężyła pierwszą edycję „The Voice Kids” w 2018 roku. Czterokrotnie zasiadała na fotelu jurorskim w The Voice of Poland, również podczas ostatniej, jedenastej edycji programu.

Edyta Górniak
fot. Jan Bogacz / TVP

The Voice Kids 4: kiedy finał programu? [DATA EMISJI]

Finał „The Voice Kids 4” będzie podzielony. Pierwszą część finałowych starć TVP2 wyemituje 10 kwietnia o godz. 20:00, natomiast drugą tydzień później w sobotę, 17 kwietnia o godz. 20:00.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET