Obserwuj w Google News

The Voice Kids 4: zmiany w emisji. Nowe odcinki czwartej edycji w piątek i sobotę

2 min. czytania
03.03.2021 10:27
Zareaguj Reakcja

„The Voice Kids 4” ze zmianami w emisji. W najbliższy weekend widzowie zobaczą wyjątkowo aż cztery nowe odcinki programu. Wszystko przez przesunięcie premiery „Dance Dance Dance 3” w związku z wykryciem koronawirusa na planie. Nowe odcinki „The Voice Kids 4” pojawią się na antenie TVP2 w piątek i sobotę.

The Voice Kids 4
fot. Natasza Młudzik / TVP

The Voice Kids wróciło na antenę TVP2. Widzowie mogą śledzić zmagania młodych uczestników w czwartej edycji programu.

W najbliższy weekend nastąpią zmiany w emisji „The Voice Kids 4”. Telewizja Polska wyjątkowo wyemituje aż cztery odcinki nowej edycji. Jest to spowodowane wykryciem koronawirusa na planie „ Dance Dance Dance i przesunięciem premiery trzeciego sezonu.

Zobacz także:  The Voice Kids 4: Adam Adamczuk porzucony przez rodziców. Poruszająca historia 14-latka [WIDEO]

The Voice Kids 4: zmiany w emisji. Nowe odcinki w piątek i sobotę

„The Voice Kids 4” zamiast „Dance Dance Dance 3”. Zaplanowana na najbliższy piątek premiera pierwszego odcinka trzeciej edycji tanecznego show została przesunięta przez wykrycie przypadku koronawirusa na planie. Jak przekazała Telewizja Polska, decyzja ta została podjęta w trosce o bezpieczeństwo i zachowanie najwyższych standardów profilaktyki zdrowotnej w trakcie trwającej pandemii.

W związku z tym w piątek, 5 marca o godz. 20:30 widzowie TVP2 zobaczą nowe odcinki „The Voice Kids 4”. Na scenie zaprezentują się uczestnicy z Małopolski, Dolnego Śląska oraz z Opolszczyzny.

Również w sobotę, 6 marca o godz. 20:00 Telewizja Polska wyemituje kolejne dwa odcinki czwartej edycji „The Voice Kids”. Tym razem zobaczymy występy młodych wokalistów z województw lubelskiego, podlaskiego i świętokrzyskiego.

Zobacz także:  The Voice Kids 4: Sara Egwu-James faworytką. Internauci już piszą o Eurowizji Junior [WIDEO]

The Voice Kids: uczestnicy, którzy zostali gwiazdami po programie [GALERIA]

RadioZET.pl/tvp.pl