Obserwuj w Google News

The Voice Kids 4: Sara Egwu-James wygra w finale? Internauci nie mają wątpliwości: "Pozamiatane"

2 min. czytania
07.04.2021 09:47
Zareaguj Reakcja

Sara Egwu-James wygra „The Voice Kids 4”? Zdaniem wielu internautów 12-latka jest murowaną faworytką do zwycięstwa w finale czwartej edycji. Widzowie zachwycają się w komentarzach niesamowicie dojrzałym wokalem nastolatki i wróżą jej nawet ogromny sukces na Eurowizji Junior, jeśli zostałaby reprezentantką Polski.

Sara Egwu James
fot. Natasza Młudzik / TVP

The Voice Kids pomógł rozpocząć muzyczną karierę Roksanie Węgiel, Viki Gabor, Marcinowi Maciejczakowi czy Natalii Zastępie. Wkrótce poznamy nazwisko kolejnego zwycięzcy programu.

Według internautów największe szanse na zwycięstwo w „The Voice Kids 4” ma Sara Egwu-James. Biorąc pod uwagę tysiące komentarzy w sieci, 12-latka jest główną faworytką widzów w finale czwartej edycji.

Zobacz także:  The Voice Kids 4: finaliści czwartej edycji. Kto wystąpi w finale? [UCZESTNICY]

The Voice Kids 4: Sara Egwu-James wygra czwartą edycję? Jest faworytką widzów w finale

Sara Egwu-James jest jedną z finalistek „The Voice Kids 4”. Od samego początku programu uczestniczka wzbudzała ogromne emocje, a jej występ w trakcie Przesłuchań w Ciemno był hitem internetu – do tej pory obejrzano go ponad 1,2 miliona razy.

Tomson i Baron zdecydowali, że 12-latka będzie jedną z trzech osób z ich drużyny, które powalczą o zwycięstwo w finale „The Voice Kids 4”. Zdaniem internautów to właśnie Sara Gewu-James ma największe szanse na wygraną.

„Moim zdaniem wygra tę edycję”, „Ona musi wygrać”, „Tylko dla Sary obejrzę finał”, „Pozamiatane”, „Jedyna kandydatka na wygraną”, „Nie mogę uwierzyć, że ma 12 lat”, „Moja faworytka” – brzmią komentarze pod występem uczestniczki w etapie Sing Off.

Internauci podkreślają, że byłby to pierwszy triumf uczestnika należącego do drużyny Tomsona i Barona. Wcześniejsze edycje wygrali wokaliści z teamów Edyty Górniak, Cleo i Dawida Kwiatkowskiego.

Choć Sara Egwu-James nie wygrała jeszcze „The Voice Kids 4”, internauci już piszą o Eurowizji Junior i wróżą nastolatce ogromny sukces w konkursie, jeśli tylko zostanie wybrana na reprezentantkę Polski. Przypomnijmy, że byłe uczestniczki „The Voice Kids” – Roksana Wegiel i Viki Gabor – zwyciężyły w Eurowizji dla Dzieci.

„Ona wygra nie tylko "The Voice Kids", ale też Eurowizję”, „Niech pojedzie na Eurowizję Junior”, „Sara musi wygrać tę edycję, tak samo jak Eurowizję” – piszą widzowie.

Redakcja poleca

The Voice Kids 4: kiedy finał programu? [DATA EMISJI]

Finał „The Voice Kids 4” będzie podzielony. Pierwszą część finałowych starć TVP2 wyemituje 10 kwietnia, natomiast drugą tydzień później w sobotę, 17 kwietnia o godz. 20:00.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

The Voice Kids: uczestnicy, którzy zostali gwiazdami po programie [GALERIA]