Obserwuj w Google News

The Voice Kids 4: 12-latka śpiewa jak diwa. Cleo porównała ją do Whitney Houston [WIDEO]

2 min. czytania
22.02.2021 12:42

„The Voice Kids 4” startuje już 27 lutego. W pierwszym odcinku czwartej edycji zobaczymy m.in. występ 12-letniej Sary. Uczestniczka zmierzyła się na Przesłuchaniu w Ciemno z utworem „Anyone” Demi Lovato. Jej niesamowity wokal zszokował jurorów, a Cleo porównała 12-latkę do Whitney Houston.

Sara Egwu-James The Voice Kids 4
fot. Natasza Młudzik / TVP

The Voice Kids powraca. W najbliższy weekend widzowie zobaczą pierwszy odcinek czwartej już edycji popularnego programu.

Na scenie „The Voice Kids 4” pojawi się 12-letnia Sara. Uczestniczka wprawi jurorów w osłupienie, a Cleo porówna jej wokal do głosu legendarnej Whitney Houston. Poniżej możecie zobaczyć fragment występu Sary w „The Voice Kids 4”.

Zobacz także:  Zmiany w "The Voice Kids 4": odchodzi jedna z gwiazd. Wiemy, kto ją zastąpi

The Voice Kids 4: 12-letnia Sara śpiewa jak Whitney Houston [WIDEO]

Sara Egwu-James zaśpiewała na Przesłuchaniu w Ciemno piosenkę „Anyone” z repertuaru Demi Lovato. Jej występ z balladą zrobił ogromne wrażenie na jurorach. Cleo nie mogła uwierzyć, że 12-letnia uczestniczka może pochwalić się tak silnym wokalem.

Myślałam, że masz na imię Whitney. Śpiewasz emocjami. Trafiasz nas centralnie prosto w serce. Jestem totalnie zahipnotyzowana – stwierdziła Cleo.

Pozostali jurorzy „The Voice Kids 4” również byli oszołomieni i wzruszeni dojrzałym głosem 12-latki.

 Już wiemy, po co to wszystko robimy, po co tu jesteśmy – żeby usłyszeć ciebie i przeżyć to razem z tobą. Dziękuję ci z głębi serca – wyznał Tomson.

Jeżeli kto się mnie spyta, dla kogo jest program „The Voice Kids” od razu powiem - dla takiej Sary! – dodał poruszony Dawid Kwiatkowski.

Kim jest Sara Egwu-James z „The Voice Kids 4”?

Sara Egwu-James nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Uczestniczka „The Voice Kids 4” rozpoczęła swoją przygodę ze śpiewaniem sześć lat temu. To właśnie wtedy wygrała pierwszy w życiu konkurs wokalny. O udziale w „The Voice Kids” marzyła od dawna.

12-latka cały czas rozwija swój talent wokalny. Uczęszcza do Państwowej Szkole Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach, a także do Miejskiego Ośrodka Kultury SMOK.

The Voice Kids: uczestnicy, którzy zostali gwiazdami po programie [GALERIA]

RadioZET.pl/mat.prasowe