Obserwuj w Google News

The Voice Kids 4: Sara Egwu-James faworytką. Internauci już piszą o Eurowizji Junior [WIDEO]

2 min. czytania
01.03.2021 10:51

Sara Egwu-James zachwyciła jurorów i widzów po pierwszych odcinkach „The Voice Kids 4”. Internauci nie szczędzą pozytywnych komentarzy, w których zachwycają się talentem i wokalem 12-letniej uczestniczki. Zdaniem wielu Sara Egwu-James może wygrać „The Voice Kids 4” i powtórzyć niesamowite sukcesy Roksany Węgiel czy Viki Gabor. Niektórzy sugerują nawet, że powinna wystąpić na Eurowizji Junior.

Sara Egwu-James The Voice Kids
fot. Natasza Młudzik / TVP

The Voice Kids powróciło na antenę TVP2. Za nami pierwsze dwa odcinki czwartej edycji, w których nie zabrakło muzycznych talentów.

Jednym z nich jest bez wątpienia Sara Egwu-James. Wystarczył krótki występ na Przesłuchaniach w Ciemno, aby widzowie uznali 12-letnią uczestniczkę za faworytkę „The Voice Kids 4”. Internauci wróżą jej sukcesy na miarę Roksany Węgiel czy Viki Gabor, a nawet nawiązują już do udziału w Eurowizji Junior.

Zobacz także: Zmiany w "The Voice Kids 4": odchodzi jedna z gwiazd. Wiemy, kto ją zastąpi

The Voice Kids 4: Sara Egwu-James faworytką do zwycięstwa. Internauci piszą o Eurowizji Junior

Sara Egwu-James jest faworytką wielu widzów do zwycięstwa w czwartej edycji „The Voice Kids”. Wszystko za sprawą świetnego występu 12-latki z piosenką „Anyone” Demi Lovato.

Uczestniczka zachwyciła wszystkich swoim wokalem, który niektórzy porównali do głosu Whitney Houston. Pojawiły się także głosy, że Sara Egwu-James może odnieść podobny sukces jak inne gwiazdy „The Voice Kids” – mowa o Roksanie Węgiel czy Viki Gabor. Internauci stwierdzili również, że 12-latka byłaby świetną reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2021.

Zobacz także: Tym razem już nie w Polsce. Gdzie odbędzie się Eurowizja Junior 2021?

„Już wygrałaś ten program”, „Talent na miarę Whitney Houston”, „Będzie następczyni Roksany i Viki”, „Moja faworytka”, „Numer jeden tej edycji”, „Ta edycja należy do Ciebie”, „Mam nadzieję, że wygra”, „Pozamiatała tę edycję”, „Diament” – piszą zachwyceni widzowie, którzy obejrzeli jej występ w internecie już ponad 230 tysięcy razy.

Wszystko więc na to wskazuje, że Sara Egwu-James będzie jedną z najpopularniejszych uczestniczek „The Voice Kids 4”. Czy uczestniczka z drużyny Tomsona i Barona dojdzie do finału czwartej edycji? Przekonamy się za kilka tygodni.

Kim jest Sara Egwu-James z „The Voice Kids 4”?

Sara Egwu-James nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Uczestniczka „The Voice Kids 4” rozpoczęła swoją przygodę ze śpiewaniem sześć lat temu. To właśnie wtedy wygrała pierwszy w życiu konkurs wokalny. O udziale w „The Voice Kids” marzyła od dawna.

12-latka cały czas rozwija swój talent wokalny. Uczęszcza do Państwowej Szkole Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach, a także do Miejskiego Ośrodka Kultury SMOK.

The Voice Kids: uczestnicy, którzy zostali gwiazdami po programie [GALERIA]

RadioZET.pl/mat.prasowe