Obserwuj w Google News

The Voice Kids 4: Nikola w utworze Dawida Podsiadły. 13-latka wygra program? "Do finału!"

2 min. czytania
08.03.2021 16:08
Zareaguj Reakcja

Nikola Wądołowska zachwyciła w „The Voice Kids 4”. 13-latka zaśpiewała utwór Dawida Podsiadły i wprawiła w osłupienie jurorów, którzy byli zachwyceni nie tylko jej wokalem, ale także grą na fortepianie. Dawid Kwiatkowski przyznał, że występ Nikoli jest jednym z najlepszych w „The Voice Kids 4”. Czy zdolna uczestniczka powalczy o zwycięstwo w czwartej edycji?

The Voice Kids
fot. Jan Bogacz / TVP

The Voice Kids powróciło na antenę na TVP2. Za nami już kilka odcinków czwartej edycji. W trakcie Przesłuchań w Ciemno pojawiło się wielu utalentowanych uczestników.

Wśród nich jest bez wątpienia Nikola Wądołowska, która nie tylko zaśpiewała na żywo piosenkę Dawida Podsiadły, ale także zagrała ją na fortepianie. Jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem występu 13-latki.

Rozwiąż  QUIZ: Co wiesz o „The Voice Kids”? 10 pytań dla fanów programu

The Voice Kids 4: Nikola Wądołowska jedną z faworytek? Zaśpiewała utwór Dawida Podsiadły

Nikola Wądołowska wystąpiła w „The Voice Kids 4” z utworem „Nie kłami” z repertuaru Dawida Podsiadły. Na scenie pojawił się także fortepian, na którym uczestniczka samodzielnie zagrała piosenkę.

Występ Nikoli Wądołowskiej zrobił ogromne wrażenie na jurorach, którzy docenili talent nastolatki i odwrócili swoje fotele. Trenerzy zachwycali się także dojrzałością 13-latki – dziewczynka zdradziła, że interesuje się ekologią i stara się działać na rzecz ochrony środowiska.

Przeniosłaś w całkiem inny świat, który bardzo polubiłem (…) Super, jestem pod wrażeniem całej twojej postaci. Jesteś niesamowita. Śpiewasz i tak mądrze patrzysz na świat – powiedział Dawid Kwiatkowski, który uznał występ Nikoli za jeden z najlepszych momentów „The Voice Kids 4”.

13-latką zachwycają się także internauci, którzy wróżą jej ogromny sukces. Uczestniczka dołączyła do drużyny Dawida Kwiatkowski i to właśnie pod jego okiem powalczy o awans do kolejnych etapów programu.

„Ogromny talent”, „Łezka sama w oku mi się zakręciła”, „Na razie najpiękniejsza wrażliwość muzyczna”, „Do finału”, „Najlepsze wykonanie ever!”, „Mega talent na miarę finału”, „Kolejna faworytka” – piszą widzowie.

Zobacz także:  The Voice Kids 4: Adam Adamczuk porzucony przez rodziców. Poruszająca historia 14-latka [WIDEO]

The Voice Kids: uczestnicy, którzy zostali gwiazdami po programie [GALERIA]