Obserwuj w Google News

The Voice Kids 4: Łucja zaśpiewała po koreańsku. Występ 14-latki zszokował jurorów [WIDEO]

2 min. czytania
12.03.2021 16:14
Zareaguj Reakcja

Łucja Kamalla zaskoczyła w „The Voice Kids 4”. Uczestniczka postanowiła zaśpiewać po koreańsku, czym zszokowała jurorów. Trenerzy nie mogli wyjść z podziwu, jak świetnie śpiewa w tym języku 14-letnia fanka muzyki k-pop. Zobaczcie wideo!

The Voice Kids 4 Łucja Kamalla
fot. Natasza Młudzik / TVP

The Voice Kids to program, który niejednokrotnie zaskakiwał widzów fenomenalnymi występami. Wielu młodych uczestników może pochwalić się niesamowitymi wokalami.

Takiego występu w programie jednak jeszcze nie było. W „The Voice Kids 4” pojawiła się Łucja Kamalla, która zaśpiewała po koreańsku. Jurorzy nie kryli ogromnego zdziwienia, jak świetnie radzi sobie z tym językiem 14-letnia uczestniczka.

Zobacz także:  The Voice Kids 4: Nikola w utworze Dawida Podsiadły. 13-latka wygra program? "Do finału!"

Łucja Kamalla w „The Voice Kids 4”. Uczestniczka zaśpiewała po koreańsku

Łucja Kamalla pojawi się w piątkowym odcinku „The Voice Kids 4” i powalczy o udział w kolejnym etapie programu, czyli Bitwach.

Do internetu trafił fragment występu 14-latki, który wprawił w osłupienie jurorów „The Voice Kids 4”. Nastolatka jest ogromną fanką k-popu – od lat uczy się choreografii z klipów największych k-popowych gwiazd oraz zna słowa niemal wszystkich ulubionych przebojów. Łucja postanowiła więc zaprezentować na scenie utwór w języku koreańskim i zszokowała trenerów. Zobaczcie sami!

The Voice Kids 4: zmiany w emisji. Nowe odcinki w piątek i sobotę

Zmiany w emisji „The Voice Kids 4”. Po raz kolejny w najbliższy weekend Telewizja Polska wyjątkowo wyemituje aż cztery odcinki nowej edycji. Jest to spowodowane wykryciem koronawirusa na planie „ Dance Dance Dance i przesunięciem premiery trzeciego sezonu.

W związku z tym w piątek, 12 marca o godz. 20:35 widzowie TVP2 zobaczą nowe odcinki „The Voice Kids 4”. Kolejne dwa odcinki pojawiają się na antenie Telewizji Polskiej w sobotę, 13 marca o godz. 20:00.

Zobacz także:  The Voice Kids 4: Adam Adamczuk porzucony przez rodziców. Poruszająca historia 14-latka [WIDEO]

The Voice Kids: uczestnicy, którzy zostali gwiazdami po programie [GALERIA]