Obserwuj w Google News

The Voice Kids 4: goście specjalni w finale programu. Kto wystąpi?

1 min. czytania
15.04.2021 11:35
Zareaguj Reakcja

"The Voice Kids 4" zbliża się ku końcowi. Wkrótce nastąpi finał rywalizacji, w którym poznamy zwycięzcę. Wydarzeniu będą towarzyszyły występy gościnne znanych gwiazd. Kto pojawi się na scenie?

The Voice Kids
fot. Jan Bogacz/TVP/East News

The Voice Kids to program typu talent show skierowany do młodych talentów. W rywalizacji mogą wziąć udział osoby w wieku od 8 do 14 lat, które walczą pod okiem trenerów o możliwość wydania singla pod barwami Universal Music Polska oraz stypendium o wysokości 50 tysięcy złotych.

The Voice Kids 4: Kto wystąpi podczas finału?

Czwarta edycja polskiej odsłony programu zbliża się ku końcowi. O nagrodę główną powalczy Olek Klembalski z ekipy Dawida Kwiatkowskiego, Sara Egwu-James z drużyny Tomsona i Barona oraz Tatiana Kopala, którą trenowała Cleo.

Redakcja poleca

Podczas finału, oprócz uczestników i ich trenerów na scenie pojawią się też inne gwiazdy. Widzowie będą mogli obejrzeć gościnne występy polskich artystów takich jak Sylwia Grzeszczak, Rafał Brzozowski oraz Mateusz Golicki.

Oglądaj

The Voice Kids 4. Kiedy finał?

Finał czwartej edycji "The Voice Kids" odbędzie się w najbliższą sobotę 17 kwietnia. Transmisję na żywo z wydarzenia będzie można obejrzeć o 20:00 na antenie TVP2.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/All About Music