Obserwuj w Google News

The Voice Kids 4: Cleo popłakała się w trakcie występu 14-latki. Nie mogła opanować łez [WIDEO]

1 min. czytania
26.02.2021 13:18
Zareaguj Reakcja

Cleo popłakała się w trakcie występu uczestniczki „The Voice Kids 4”. Jurorka nie mogła powstrzymać łez, kiedy 14-latka zaśpiewała swojej mamie samodzielnie napisaną piosenkę. Wzruszenie Cleo uchwyciły kamery. Zobaczcie wideo!

Cleo The Voice Kids 4
fot. mat. prasowe / Natasza Młudzik / TVP

The Voice Kids wraca na antenę TVP2. Po raz czwarty widzowie będą mogli śledzić zmagania utalentowanych uczestników. W fotelach jurorskich ponownie zasiądą Cleo, Dawid Kwiatkowski, Tomson i Baron.

Już w pierwszym odcinku „The Voice Kids 4” Cleo nie mogła opanować wzruszenia. Trenerka popłakała się w trakcie występu 14-letniej Alicji Brąszewskiej.

Zobacz także:  Zmiany w "The Voice Kids 4": odchodzi jedna z gwiazd. Wiemy, kto ją zastąpi

The Voice Kids 4: Cleo popłakała się w trakcie występu Alicji Brąszewskiej

Cleo popłakała się podczas występu Alicji Brąszewskiej. 14-letnia uczestniczka „The Voice Kids 4” postanowiła zaśpiewać swojej mamie samodzielnie napisaną piosenkę. Tekst utworu bardzo poruszył wrażliwą jurorkę, która nie mogła opanować łez. Tomasz Kammel i Dawid Kwiatkowski natychmiast wsparli koleżankę z programu i przynieśli jej chusteczki.

Płaczę, bo dzieciaki bardzo mnie wzruszają. Sama przeszłam długą drogę, by spełnić muzyczne marzenia, dlatego chciałabym przekazać im wiedzę i może pokazać „drogę na skróty” do sukcesu – wyznała Cleo w jednym z ostatnich wywiadów.

Pierwszy odcinek czwartej edycji „The Voice Kids” już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.

The Voice Kids: uczestnicy, którzy zostali gwiazdami po programie [GALERIA]

RadioZET.pl/mat.prasowe