Obserwuj w Google News

The Voice Kids 4: Adam Adamczuk porzucony przez rodziców. Poruszająca historia 14-latka [WIDEO]

2 min. czytania
05.03.2021 13:32

Adam Adamczuk to uczestnik „The Voice Kids 4”. Historia 14-latka jest niezwykle poruszająca. Nastolatek został porzucony przez własnych rodziców, ale dzięki starszej siostrze nie trafił do domu dziecka. Teraz może spełniać marzenia, a jednym z nich jest występ w „The Voice Kids”.

The Voice Kids 4 Adam Adamczuk
fot. mat. prasowe TVP / Natasza Młudzik

The Voice Kids to program, w którym możemy oglądać występy utalentowanych młodych artystów. Talent show cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że na antenie Telewizji Polskiej trwa już czwarta edycja.

W najbliższym odcinku „The Voice Kids 4” zobaczymy m.in. występ Adama Adamczuka. Widzowie poznają niezwykle poruszającą historię uczestnika, który musiał zmierzyć się z porzuceniem przez rodziców.

Zobacz także:  The Voice Kids 4: Wiktoria Kasprzyk sobowtórką Roksany Węgiel? Jurorzy w szoku [WIDEO]

The Voice Kids 4: Adam Adamczuk porzucony przez rodziców. Poruszająca historia uczestniczka

Adam Adamczuk to 14-latek pochodzący ze Szczawnicy. Śpiewający nastolatek od dawna marzył, aby móc wystąpić w „The Voice Kids”. W spełnieniu tego wyjątkowego pomogła mu starsza siostra, Marzena.

Obiecałam Adasiowi, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby był bezpieczny, szczęśliwy i mógł spełniać swoje marzenia. Dlatego też między innymi jesteśmy tutaj – wyznała kobieta.

Okazuje się, że uczestnik „The Voice Kids 4” przeszedł naprawdę wiele. Trzy lata temu wówczas zaledwie 11-letni Adam został porzucony przez rodziców. Starsza siostra postanowiła się zaopiekować bratem i uchroniła go przed pobytem w domu dziecka.

W pewnym momencie stało się tak, że mama go zostawiła, a ojciec nie był w stanie się nim zająć – powiedział jego starszy brat Krzysztof, a siostra Marzena dodała: „Nie wyobrażałam sobie innego wyjścia. Nie mogłabym żyć ze świadomością, że Adaś jest w domu dziecka. To nie byłoby dla mnie szczęśliwe życie. Teraz jestem szczęśliwa”.

Rozwiąż  QUIZ: Co wiesz o „The Voice Kids”? 10 pytań dla fanów programu

Adam Adamczuk nie ukrywa, że muzyka jest dla niego bardzo ważna i pomaga mu w codziennym życiu: „Muzyka w wielu momentach była dla mnie oderwaniem od problemów. Powoduje, że lepiej się czuje sam ze sobą i mogę się otworzyć na ludzi”.

Poniżej możecie zobaczyć poruszającą rozmowę oraz fragment występu Adama w „The Voice Kids 4”.

The Voice Kids 4: zmiany w emisji. Nowe odcinki w piątek i sobotę

W najbliższy weekend nastąpią zmiany w emisji „The Voice Kids 4”. Telewizja Polska wyjątkowo wyemituje aż cztery odcinki nowej edycji. Jest to spowodowane wykryciem koronawirusa na planie „Dance Dance Dance” i przesunięciem premiery trzeciego sezonu.

W związku z tym w piątek, 5 marca o godz. 20:30 widzowie TVP2 zobaczą nowe odcinki „The Voice Kids 4”. Kolejne dwa odcinki pojawiają się na antenie Telewizji Polskiej w sobotę, 6 marca o godz. 20:00.

Zobacz także:  The Voice Kids 4: Sara Egwu-James faworytką. Internauci już piszą o Eurowizji Junior [WIDEO]

The Voice Kids: uczestnicy, którzy zostali gwiazdami po programie [GALERIA]

RadioZET.pl/mat.prasowe