Obserwuj w Google News

The Voice Kids 3: Natalia Kawalec śpiewa hit Billie EIlish. Internauci zachwyceni [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
06.02.2020 11:28
Zareaguj Reakcja

Natalia Kawalec zaśpiewała cover utworu „Lonely” z repertuaru Billie Eilish. Nastolatka opublikowała nagranie na Instagramie, które zachwyciło internautów. 15-latka jest jedną z faworytek „The Voice Kids 3”.

The Voice Kids 3 Natalia Kawalec śpiewa hit Billie EIlish internauci zachwyceni wideo
fot. Youtube screen

Natalia Kawalec z Voice Kids 3 śpiewa piosenkę Billie Eilish

Natalia Kawalec to jedna z najpopularniejszych uczestniczek  „The Voice Kids 3”. Wielu widzów wróży 15-latce zwycięstwo w trzeciej edycji programu.

Zdolna nastolatka chętnie publikuje w mediach społecznościowych covery znanych piosenek. Ostatnio zaprezentowała swoją wersję ballady „Lovely” Billie Eilish. Niezwykle emocjonalne wykonanie Natalii Kawalec zachwyciło internautów. Wideo skomentowała nawet Maja Kapłon, finalistka „The Voice of Poland”.

Nie do pojęcia. Jesteś cudem — napisała Maja Kapłon.

Czy Natalia Kawalec awansuje do finału „The Voice Kids 3”? Przekonamy się o tym już 15 lutego, kiedy widzowie TVP2 zobaczą odcinek z Bitwami w drużynie Cleo.

The Voice Kids 3: Natalia Kawalec doceniona przez zagranicznych internautów

Uczestnicy „The Voice Kids 3” cieszą się popularnością nie tylko w Polsce, ale już także za granicą. Aż troje z nich znalazło się w światowym zestawieniu z najlepszymi występami ze wszystkich edycji „The Voice Kids” na całym świecie. Zagraniczni internauci zachwycają się Natalią Kawalec, Marcinem Maciejczakiem i Wiktorię Zwolińską.

RadioZET.pl/PK