Obserwuj w Google News

The Voice Kids 3: Julia Totoszko w programie. To córka znanego polskiego muzyka [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
09.01.2020 14:50
Zareaguj Reakcja

Julia Totoszko uczestniczką „The Voice Kids 3”. Utalentowana 14-latka to córka Mariusza Totoszki, popularnego wokalisty i członka zespołu Volver. Co ciekawe, nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy Julia Totoszko bierze udział w talent show.

The Voice Kids 3 Julia Totoszko w programie to córka znanego polskiego muzyka Mariusza Totoszki wideo
fot. Instagram screen

Julia Totoszko w The Voice Kids 3. To córka znanego piosenkarka Mariusza Totoszki

Julia Totoszko pojawiła się w programie „The Voice Kids 3”, który możemy oglądać od początku stycznia na antenie TVP2.

Okazuje się, że dziewczynka jest córką Mariusza Totoszki, wokalisty zespołu Volver. Razem z popularną kilka lat temu grupą artysta wydał dwie płyty i nagrał m.in. przebój „Volveremos”.

14-letnia Julia Totoszko jest związana z muzyką od najmłodszych lat. Miała zaledwie 3 lata, kiedy zadebiutowała w „Skrzypku na dachu” w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Pojawiła się również w spektaklach „Shrek” i „Piotruś Pan”. Zagrała też w filmach „Kochaj”, „Ciemno, prawie noc” i „Dzień jak co dzień”. W wieku 9 lat wystąpiła w talent show „Mali giganci”.

Jak Julia Totoszko poradziła sobie na Przesłuchaniach w Ciemno w „The Voice Kids 3”? Na ten moment nie wiadomo, ponieważ jej występ nie pojawił się jeszcze w telewizji.

Marcin Maciejczak wygra „The Voice Kids 3”?

Marcin Maciejczak wygra „The Voice Kids 3”? 13-letni uczestnik zrobił furorę na Przesłuchaniach w Ciemno i jest uznawany za jednego z faworytów całej edycji. Jego występ w „The Voice Kids 3” obejrzano ponad milion razy, a internauci już twierdzą, że Marcin powinien jechać na Eurowizję Junior 2020.

ZOBACZ: fenomenalny występ Marcina Maciejczaka w „The Voice Kids 3” [WIDEO]

RadioZET.pl/plotek.pl,onet.pl/PK