Obserwuj w Google News

The Rolling Stones wrócili z zupełnie nowym singlem. Premiera „Living in a Ghost Town" w Radiu ZET

Piotr Krajewski
2 min. czytania
23.04.2020 18:27
Zareaguj Reakcja

The Rolling Stones prezentują pierwszy od 8 lat premiery singiel zatytułowany „Living in a Ghost Town”. Utwór powstał i został nagrany w warunkach izolacji. Nowa piosenka The Rolling Stones już w czwartek po godz. 19:00 na antenie Radia ZET.

The Rolling Stones Living in a Ghost Town nowy singiel zespołu
fot. mat. prasowe

The Rolling Stones – Living in a Ghost Town. Nowy singiel zespołu

The Rolling Stones wrócili z zupełnie nowym utworem. Piosenka „Living in a Ghost Town”, pierwszy premierowy singiel zespołu od 8 lat, powstała w czasie przymusowej izolacji i została nagrana w Los Angeles oraz Londynie.

>> Posłuchaj „Living in a Ghost Town” w serwisach streamingowych

Autorami „Living in a Ghost Town” są Mick Jagger i Keith Richards. Jagger śpiewa, gra na harmonijce, gitarze, Richards odpowiada za gitarę i chórki. Charlie Watts gra na perkusji, a Ronnie Wood na gitarze, słyszymy go też w chórkach. Całości dopełnia Darryl Jones na basie oraz Matt Clifford na klawiszach, rogu, saksofonie i skrzydłówce.

Jeszcze przed zamknięciem Stonesi byli w studiu, aby nagrywać nowy materiał. W trakcie tych sesji powstała piosenka, która oddaje bieżącą sytuację na świecie. Pracowaliśmy nad kawałkiem w izolacji. I oto jest – nazywa się „Living in a Ghost Town”. Mam nadzieję, że się Wam spodoba – mówi Mick Jagger.

Historia tego utworu zaczęła się ponad rok temu w LA, był stworzony z myślą o nowym albumie, wszystko się działo i nagle dotarło do nas to gówno. Mick i ja zdecydowaliśmy, że ten utwór musi ujrzeć światło dzienne teraz. Przed Wami „Living in a Ghost Town”. Bądźcie bezpieczni! – dodaje Keith Richards.

O godz. 20:00 odbędzie premiera oficjalnego teledysku do singla „Living in a Ghost Town” The Rolling Stones.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK