Obserwuj w Google News

The Rewind Tour już 16 listopada. Oto 5 hitów lat dziewięćdziesiątych, które usłyszymy w Warszawie

Piotr Krajewski
1 min. czytania
06.11.2019 16:01

The Rewind Tour to prawdziwy muzyczny powrót do lat dziewięćdziesiątych z największymi gwiazdami tamtych czasów. W trakcie wyjątkowego koncertu, pod patronatem Radia ZET, na warszawskim Torwarze zobaczymy na scenie m.in. Aqua, Dr Albana, Coronę czy Snap!. Oto 5 przebojów lat dziewięćdziesiątych, które usłyszymy 16 listopada w Warszawie. Bilety na The Rewind Tour można wygrać na antenie Radia ZET.

The Rewind Tour już 16 listopada. Oto 5 hitów lat dziewięćdziesiątych, które usłyszymy w Warszawie
fot. mat. prasowe

The Rewind Tour odbędzie się 16 listopada w Warszawie. Na scenie hali Torwar zaprezentują się największe gwiazdy muzyki eurodance z lat dziewięćdziesiątych, których przeboje znają miliony słuchaczy.

W trakcie wyjątkowego koncertu The Rewind Tour wystąpią Aqua, Snap!, Technotronic, Dr Alban, Corona i Whigfield. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Mandaryna, znana z hitów „Ev’ry Night” czy „Here I Go Again”.

Oto 5 przebojów lat dziewięćdziesiątych, które na pewno usłyszymy 16 listopada w Warszawie:

The Rewind Tour to jednak nie tylko muzyką. Oprócz koncertów gwiazd muzyki lat dziewięćdziesiątych, na uczestników czekają inne wyjątkowego atrakcje. Pojawią się m.in. retro kącik z grami Arcade, kultowe flipery czy specjalne strefy, gdzie każdy chętny będzie mógł zrobić sobie zdjęcie prosto z lat dziewięćdziesiątych.

Bilety na The Rewind Tour można wygrać na antenie Radia ZET. Konkurs z wejściówkami na to wyjątkowe wydarzenie trwa od 12 do 15 listopada. Słuchaj uważnie Radia ZET i zdobądź bilety.

RadioZET.pl/PK