Obserwuj w Google News

The Pussycat Dolls powracają. Słynny girlsband wznawia działalność i ogłasza koncerty

Piotr Krajewski
2 min. czytania
28.11.2019 10:47

The Pussycat Dolls powracają. Jeden z najsłynniejszych girlsbandów XXI wieku ogłosił reaktywację. Zespół wystąpi w najbliższy weekend w brytyjskim „The X Factor” pierwszy raz od wielu lat, a już w przyszłym roku wyruszy w trasę koncertową.

The Pussycat Dolls powracają synny girlsband wznawia działalność i ogłasza koncerty
fot. Youtube screen

The Pussycat Dolls wracają. Słynny girlsband wznawia działalność

The Pussycat Dolls wracają na scenę. Bijający niegdyś rekordy popularności girlsband z Nicole Scherzinger wznawia działalność po dziesięciu latach przerwy.

Już w najbliższy weekend The Pussycat Dolls dadzą pierwszy występ w finale „The X Factor: Celebrity”. Zespół powróci jednak nie w pełnym składzie. Dawna członkini Melody Thornton nie zdecydowała się dołączyć ponownie do girlsbandu.

To jednak nie koniec niespodzianek. Występ The Pussycat Dolls to dopiero początek ich niespodziewanego powrotu. W kwietniu 2020 roku girlsband wyruszy w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Irlandii. Koncerty odbędą się m.in. w Dublinie, Londynie, Glasgow, Manchesterze i Cardiff.

 Ten powrót to świetna zabawa, ponieważ wciąż mamy razem tę niesamowitą chemię — powiedziały członkinie The Pussycat Dolls w Good Morning Britain i dodały: „Teraz możemy to zrobić w dojrzały, odjazdowy i pełny zabawy sposób”.

Wszystko wskazuje na to, że w związku z przyszłoroczną trasą koncertową The Pussycat Dolls zaprezentują również światu zupełnie nowe piosenki. Szczegóły na temat nowej muzyki girlsbandu nie są ten moment znane.

 

The Pussycat Dolls i największe hity

The Pussycat Dolls to jeden z najpopularniejszych girlsbandów pierwszej dekady XXI wieku. Grupa wydała dwie płyty, które rozeszły się w ponad 15 milionach egzemplarzy.

Przeboje zespołu biły rekordy popularności na całym świecie. Do największych hitów The Pussycat Dolls należą utwory „Don’t Cha”, „I Don’t Need a Man”, „Buttons”, „I Hate This Part” czy „Jai Ho! (You Are My Destiny)”.

RadioZET.pl/inquisitr.com/PK