Obserwuj w Google News

Joanna Kulig w piosence z serialu „The Eddy”. Nagrała nową wersję na kwarantannie [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
05.05.2020 13:12
Zareaguj Reakcja

Joanna Kulig to gwiazda „The Eddy”, nowego zagranicznego serialu Netflixa, który będzie miał swoją premierę już za kilka dni. Na Instagramie aktorki pojawiła nowa wersja piosenki „Kiss Me In The Morning” promującej serial. Joanna Kulig nagrała ją z zespołem bez wychodzenia z domu.

The Eddy Joanna Kulig śpiewa utwór Kiss Me In The Morning z serialu Netflixa nagrała nową wersję na kwarantannie
fot. Instagram

Joanna Kulig będzie jedną z gwiazd zagranicznego serialu Netflixa „The Eddy”. Polska aktorka robi furorę za granicą dzięki znakomitej roli w filmie „Zimna wojna”, który w 2018 roku był trzykrotnie nominowany do Oscara, m.in. w kategorii „najlepszy film nieanglojęzyczny”.

Dzięki roli Zuli w „Zimnej wojnie” Joanna Kulig nawiązała współpracę z  Netflixem i reżyserem Damienem Chazellem, twórcą słynnych filmów „La La Land” i „Whiplash”. W jego nowym serialu „The Eddy” zobaczymy Polkę w roli Mai, która śpiewa w paryskim klubie jazzowym The Eddy.

Joanna Kulig odrzuciła rolę w dużej hollywoodzkiej produkcji. Podała powód decyzji

The Eddy: Joanna Kulig śpiewa utwór z serialu Netflixa. Nagrała nową wersję na kwarantannie

Joanna Kulig nagrała nową wersję piosenki „Kiss Me In The Morning” promującej serial „The Eddy”. Utwór wykonywany w oryginale przez Jorję Smith i zespół The Eddy po raz pierwszy pojawił się w zwiastunie produkcji Netflixa.

Nowa wersja „Kiss Me In The Morning” w wykonaniu Joanny Kulig pojawiła się na Instagramie. Aktorka stworzyła ją wraz z zespołem podczas kwarantanny. Cały utwór powstał w domach artystów.

The Eddy: zobacz ZWIASTUN nowego serialu Netflixa z Joanną Kulig [WIDEO]

 

RadioZET.pl/PK